2 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 7 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 2 Mart 2020 (02.03.2020) Pazartesi, ilk yarış yeri olan BURSA 18. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların bir araya geleceği HANDİKAP-16/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – MALAKKA (6 ile eküri) ve 8 – HANIM SULTAN başarılı yarışları ile çalışmalarımızda önplana çıkardığımız isimler olup, küçük kuponlarda ayrımsız değerlendirilmesi taraftarıyız. 2 – HIZLI ASİYE ve 5 – MAVİYASEMİN (KOŞMAZ) geniş kurgularda gözardı edilmemesi gereken diğer şanslılardır.

 3. KOŞU 4 Yaşlı 9 Arap atın katılacağı MAIDEN/DHÖ koşusuyla birlikte Beşli Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak zorlu sınavda; 3 – JETSTAR ve 6 – ÖZDEMİR AĞA ikilisi birinciliğin en güçlü adayları konumunda olan safkanlardır.

 4. KOŞU : 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın start alacağı 1800 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14 koşusu ile Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1 – BY YİĞİT , 2 – TARİHYAZAN ve 5 – AHMET BEYLİ‘nin eşit şansa sahip olduklarını düşünüyor, kuponlara ayrımsız yazılmasını öneriyoruz.

 5. KOŞU :4 Yaşlı Arapların KISA VADE-7/DHT yarışı ise Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Sevdiği pist ve mesafede 1 – BESTEKAR (5 ile eküri), etkili pilotuyla kazanmaya en yakın gördüğümüz safkandır.

 6. KOŞU 4 Yaşlı 10 Arap safkanın katılacağı MAIDEN/DHÖ mücadelesiyle Altılı’nın tabela ayağı ekranalra gelecektir. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün bir diğer zorlu sınavında; 4 – OĞLUM KÜBEŞ , 3 – KARTEL , 6 – TÖVBEKAR , 7 – ZÜLFİKARYELİ (4 ile eküri) ve 8 – ADALI ÖZLEM‘i yazıp bu ayağı rahat bir şekilde izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 7. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu 1800 metrelik kum pistte yapılacaktır… Bursa’da günün kapanış ayağını ekranlara getirecek bu mücadelede; 2 – APOPHIS , 8 – RECO , 9 – FOR THE KING , 10 – OCIUS ve 7 – HAN SOLO kazanmaya en yakın görünen safkanlar olup, kuponlarda birlikte değerlendirilmesi taraftarıyız.

 

2 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 4 – 8 // 2

2. AYAK: 3 – 6

3. AYAK: 1 – 2 – 5

4. AYAK: 1 – BESTEKAR (BANKO)

5. AYAK: 4 – 3 – 6 – 7 – 8

6. AYAK: 2 – 8 – 9 – 10 – 7

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.