2 MART 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İSTANBUL 2 Mart 2016  Çarşamba günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Tatlı bir sürprizle sonuçlanmasını beklediğim bu koşuda ilk iki atım 6 – ASLANAĞZI ve formda binicisiyle 4 – TAMERCAN daha sonra koşunun favorisi 5 – ANTONOV ile 7 – KUBANGO.

2. KOŞU: 2 – KAFKAS KRALI (6-KOLARAFET) ekürileri ilk şansa sahipler bunları zorlayacak olan ilk isim son koşusunu kazanan 5 – AZELHAN ve 12 – ASLANPARÇASI olacaktır. Bu koşudaki bomba atım ise iyi çalışmalarıyla 8 – TURANHAN.

3. KOŞU: 2 – FOULİTA ilk atım sert rakibi 5 – BOBUSHKA olur sürprizi ise 11 – SASUNSİ’den bekliyorum.

4. KOŞU: Bu aralar çok sık koşturulsada 1 – AMANKAYA (2-GÜZELKAYA) ekürileri ilk şanslı isimler rakipleri ise yine 5 – KASMANBEY olacaktır.

5. KOŞU: Startla birlikte numarayı götürecek olan 1 – BARDO’ ya ilk rakip yine 9 – RYAN AREL olacaktır. yanlız son üç yıldır bu koşu sürprizlerle sonuçlanması nedeniyle benim önereceğim diğer safkanlar formda jokeyi ile 3 – JUNİOR PİANİST ve bu mesafelerde başarılı olabilen 8 – KRAL AMED.

6. KOŞU: Büyük bir aksilik olmadığı takdirde 8 – NURYÜZLÜM bu koşuyla maidene veda edecektir bankom. Son ayak diye at yazmak isteyenlere koşunun plase atlarını öneririm.

 

2 MART 2016 – İSTANBUL ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 6 – 4 – 5 – 7

2.AYAK: 2/6 **** 5 – 12 **** 8

3.AYAK: 2 – 5  **** 11

4.AYAK: 1/2**** 5

5.AYAK: 1 – 9 – 3 – 8

6.AYAK: 8 – NURYÜZLÜM

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.