2 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 2 Mart 2016 Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat 14:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Burada başarılı yarışlar sergileyen 1 – ANDARKAN ve 3 – ASİL MAHMUT arasında ciddi bir mücadele olacağını düşünüyorum. Bu iki isimin dışına çıkarsa zaten dört at koşuyor, kapatalım daha iyi… Yedili please için önerdiğim iki safkanı değerlendirebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların Handikap 16 mücadelesi Altılı Ganyanın da başlangıç koşusu olan bu yarışta önerebileceğim isimler şunlardır; 1 – VEZÜV (9 ile ekürü) , 2 – ÖZDAMAR , 3 – DESTİÇAĞ ve 4 – TUMBULEFE öncelik verdiğim safkanlardır. Süprizcilere önerim ise 6 – BABAMENDUH hem hafif kilosu hem de etkili jokeyi ile değerlendirilebilir.

3. KOŞU: Beşli ganyanın başlangıç ayağı olan bu yarışta ise 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesini izleyeceğiz. Sıralamaya gelirsek; 4 – KAPTAN AMCA , 10 – JANSEREY , 2 – GLOSS FOR US (3 ile ekürü) ve 5 – MAKEDONYA öncelikli olarak kuponlara yazılıp daha sonra süpriz arayışına geçilmesi gerekir. Elbette bu dört safkanın dışında kalan isimlerin hepsi süpriz sayılabileceğinden sizlerin kurgusuna bırakıyorum. Geniş kupon yapmak isteyenler istedikleri atları ekleme yapabilirler.

4. KOŞU: 2 – KOBATHAN’ı bu zorlu mücadele de banko olarak önermek istiyorum. Çok at yazarak sizlerin kurgusunu şaşırtmak istemeyiz. Bu yüzden gelebilecek en iyi safkan burada KOBATHAN olduğu için biz BANKO veriyoruz… Dileyen yanına at ekler veya çıkarır…

5. KOŞU: 2 – MI VIDA günün bir diğer bankosu olarak önerecektim ama 1 – MY DAUGTHER atlamamak gerekiyor. Bu iki safkan bu koşu işin yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 1 – HASRETİMKAYA , 4 – OĞLUM EMRE BEY (11 ile ekürü) , 10 – GÜLMİSAL ve 6 – SUBAŞI bu SATIŞ koşusu için çalışmalarım doğrultusunda çıkan safkanlardır. Ama adı üstünde SATIŞA gelmemek adına gözünüze çarpan isimleri muhakkak ekleyin…

7. KOŞU: 1 – BATAJA ve 4 – HUBBLE ilk önereceğim safkanlardır. Geniş kuponlar için; 8 – ÇİKOK GIRL , 6 – NALYAKAN ve 10 – POWER ON değerlendirilmelidir.

 

2 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 // 6

2.AYAK: 4 – 10 – 2 – 5

3.AYAK: 2 – KOBATHAN (BANKO)

4.AYAK: 2 – 1

5.AYAK: 1 – 4 – 10 – 6

6.AYAK: 1 – 4 // 8 – 6 – 10

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.