2 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 18:30'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

2 KASIM ÇARŞAMBA gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; 3. Koşu'da; "HARF VE YAZI DEVRİMİ KOŞUSU" ve 6. Koşu'da; "TACIM KOŞUSU" olacaktır. 2 Kasım 2016 (02.11.2016) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların SATIŞ-3 koşusu ile VELİEFENDİ hipodromunda ilk start verilecektir. Bu koşu ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunuda başlamış olacaktır. 1 – MY SOUL ve 2 – DOĞA KRALİÇESİ koşuda birinciliğe en yakın ikili olarak gördüğüm isimlerdir. 

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan ŞARTLI-5 koşuda ise; 2 Yaşlı İngiliz safkanların birincilik mücadelesini izleyeceğiz. Galoba bakarsak 5 – KILL BILL çok önde… 1000'i 1.01 yapmış bir safkan… Ama yarış çim olduğu için galobun etkisi ne olur izleyip göreceğiz. En ciddi rakipler; 1 – EXOTIC PRINCESS ve 2 – LOVE SONG olacağı kesin.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2100 mt.'lik kum pistte yapılacak olan KV-7 mücadele günün ilk önemli yarışı "HARF VE YAZI DEVRİMİ KOŞUSU" 3 ve Yukarı İngilizlerin katılımı ile gerçekleştirilecektir. 4 – RYAN AREL günün ilk ayağında alternatif banko önerisi olarak sunmak istiyorum. Geçen ki çim yarışında beklenileni veremedi belki ama ölçü almadığımı belirtmek isterim. En ciddi rakibinin; 7 – THE WORLD IS YOURS olacağının da altını çizmekte fayda var. 5 – ŞEKER AĞA ve 1 – IRON CLAD ise geniş kuponlarda yer alması gereken diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU: ​3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır.​ 13 – TETİNA, 11 – SERMELEK, 4 – BAY ARES VE 10 – SERAP SULTAN önceki koşullarına nazaran yaptıkları dereceleri ile öncelik verilmesi gereken isimler olduklarını düşünüyorum.  Daha sonra 1 – ACI KAHVE ve 7 – LEYLAŞKA geniş kuponlarda yer alabilir.

5. KOŞU: ​4 ve Yukarı arapların ŞARTLI-4 mücadelesi 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 5 – THOR günün ilk bankosu olarak burada önereceğim safkandır.

6. KOŞU: TACIM KOŞUSU ise bir diğer önemli yarış olarak 2. ÜÇLÜ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturmaktadır. 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak olan 4 ve Yukarı Arap safkanların katılımı ile gerçekleştirilecek KV-21 mücadelede; Koruduğu formu ile ağır kilosuna yenik düşmez ise 1 – ARIM öncelikli olarak tuttuğum isimdir. Rakiplerini sıralamak gerekirse; 5 – BİNDALINGÜLÜ , 2 – BESSEY (7 ile eküri) ve 6 – PAMUK ABLA geniş kuponlara eklenmelidir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ile İSTANBUL'da tabela ayağı için start verilecektir. 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 3 – SATEN bu mesafede iyi bir dereceye sahip olmasından dolayı ilk tuttuğum safkan olacaktır. Rakipleri ise; 4 – GÜRMAN AĞA , 5 – ÇAKILTAŞI ve 2 – EZOP KAHRAMANI olarak kuponlarınıza ekleyebileceğiniz diğer şanslı isimlerdir.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ise VELİEFENDİ'de günün son startının verileceği yarış olacaktır. 10 – ULUDAZ günün bu zorlu yarışında bir diğer banko olarak tuttuğum isim olacaktır. 

2 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 4 – RYAN AREL // 7 // 5 – 1

2. AYAK: 13 – 11 – 4 – 10 // 1 – 7

3. AYAK: 5 – THOR (BANKO)

4. AYAK: 1 – ARIM // 5 – 2 – 6

5. AYAK: 3 – SATEN // 4 – 5 – 2

6. AYAK: 10 – ULUDAZ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.