2 HAZİRAN 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA OSMANGAZİ Hipodromu 2 Haziran 2017 Cuma günü 6 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır… BURSA Hipodromunda; 1. Koşu ile Altılı Ganyan’ın ilk ayağı için saat 15:30’da günün ilk startı verilecektir. Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

2 Haziran 2017 (02.06.2017) Bursa’da günün önemli mücadelesi 4. Koşu’da ekranlara gelecek olan “ÖZKAN YILDIZ KOŞUSU” Kısa Vade-6 bir yarış olacaktır.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz ALTILI’nın ilk ayağında ekranlara gelecek 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusunda; 3 – DIVINE BOY ve 6 – KOBATER ikilisinden birincilik bekliyorum… Rakip arayanlara ise; 8 – WARM BLOODED ve binicisinden dolayı 9 – SAFİR KIZ değerlendirilebilir. Neden binicisinden dedim ona da açıklık getireyim, bu mesafelerde pek dişi atı yazmayı tercih etmiyorum… Ama bazen çıkıp gelebildiklerine de şahit oluyoruz. Bu da tamamen binicisinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm için sizlere belkide AGF çıkacak atı, ikinci planda önerdim.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Bu pist ve mesafelerde başarılı koşulara imza atan 1 – OSMAN DEDE etkili binicisiyle günün ilk bankosu olacağını düşündüğüm safkandır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 1 – IŞKINAT ve 2 – GÖKBAKIR‘ın fotoya kadar çekişeceği bir koşu olarak düşünüyorum… Bu ikilinin yanına tuttuğunuz safkan var ise muhakkak yazmayı ihmal etmeyin. 

4. KOŞU: “ÖZKAN YILDIZ KOŞUSU” 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak olan KISA VADE-6 mücadeledir. 3 Yaşlı 7 İngiliz atının katılacağı günün önemli yarışında; 1 – ONTUĞ normal şartlarda ağır kilosuna rağmen koşunun favorisi olup, alternatif banko arayanlara önereceğim isimdir. Rakip ekleyerek sürpriz arayacak dostlarım ise; 3 – KÜLÜNK RÜZGAR ve 7 – BATI RÜZGARI‘nı gözardı etmesinler derim.

5. KOŞU: 1100 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında; Son yarışında 1 Boy startta oyalandığı halde koşuyu uzak fark ile kazanıp, MAIDEN’a veda eden 2 – SILVER COIN koruduğu formu ile yine birinciliğin güçlü adayı olarak gördüğüm isim olup, günün bir diğer banko ismi olacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ise 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. BURSA’da günün son ayağını oluşturan bu yarışta; 7 – DEATH RACER , 2 – HAKUNA MATATA , 5 – ARCHMAN ve 12 – HANSHI öncelikli olarak birinciliğe yakın gördüğüm safkanlar olup, sürpriz arayanlar için 4 – AIRTOUCH ve 6 – MARMARAY‘ı önerebilirim.

 2 HAZİRAN 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  3 – 6 // 8 – 9

 2.AYAK:  1 – OSMAN DEDE (BANKO)

 3.AYAK:  1 – 2

 4.AYAK:  1 – ONTUĞ // 3 – 7

 5.AYAK:  2 – SILVER COIN (BANKO)

 6.AYAK:  7 – 2 – 5 – 12 // 4 – 6

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.