2 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 2 HAZİRAN 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Perşembe günü İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. İzmir’de 4. ve 5. koşularda günün önemli yarışları ekranlara gelecektir. “ETHEM MENDERES KOŞUSU” ve “GECE KOŞUSU” yarışlarının ikramiyeleri de büyüktür. Kaliteli isimlerin bir araya gelerek start alacağı bu koşularda heyecan doruklara çıkabilir.  2 Haziran 2016 Pazar günü İZMİR At yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI-3 mücadelesi ile İZMİR’de yedili ganyan başlayacaktır. 4 – İBİBİK , 5 – İYİNESİL ve 1 – ALDERAMİN koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1900 mt.’lik kum pistte 3 Yaşlı İngilizlerin zorlu MAIDEN mücadelesi ile Altılı Ganyan oyununa start verilecektir. Bu koşuda; 6 – UNCHAIN MY HEART , 1 – CEMALETTİN BEY , 2 – DORUKSEL ve 11 – KIZIL GÜNEŞ yazılarak kuponlar sağlama alınmalıdır. Burada aslında UNCHAIN MY HEART kazanmaya daha yakın duran bir isim olarak alternatif banko düşünen, küçük kupon yapanlara bir ayrı öneri olabilir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler HANDİKAP-16 mücadelesinde; İzmir’de son koşusunda dış kulvardan yaptığı güzel bir sprint ile ikinci olarak koşudan ayrılan 6 – ERYN bu defa birincilik için koşmasını bekliyorum. Rakipleri ise; 5 – GOLD ANWIL , 11 – SOPHISTICATED ve 1 – STAR OF ROCK değerlendirilmelidir. Sürprizi ise; Kapalı kutu olan yani hiç çim yarışı bulunmayan 4 – SINEMIS yapabilir.

4. KOŞU: Günün ilk önemli yarışı olan “ETHEM MENDERES KOŞUSU’na” 4’lü ganyanın başlangıç ayağında start verilecektir. 4 Yaşlı Arapların AÇIK GR-3 mücadelesinde; Grubun formda ismi 5 – TORAMAN mesafe ve pist ayırmaksızın başarılı yarışlara imza atan bir safkan. Günün bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

5. KOŞUBir diğer önemli yarış olan “GECE KOŞUSU” , 4 ve Yukarı İngilizlerin katılımıyla gerçekleşecektir. KV-8 mücadele ile İZMİR’de üçlü ganyan başlayacaktır. 6 – TAHİRİ , 1 – BABADÖKER ve 2 – RIGHT OR WRONG koşuyu kazanmaya en yakın isimlerdir. 

6. KOŞU1 – NALYAKAN alternatif banko olarak bu koşuya önerebileceğim isimdir. Rakipleri ise; 5 – LAST SPEED ve 4 – GONDOR olacaktır.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR’de günün son koşusu ekranlara gelecektir. 1 – HORASANGÜNEŞİ bu zorlu yarışta kazanmasını beklediğim isimdir. Günün bir diğer bankosu olarak sizlere sunuyorum… Değerlendirip, yanına rakip yazmak size kalmıştır.

2 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 1 – 2 – 11
  2. AYAK: 6 – ERYN // 5 – 11 – 1 // 4
  3. AYAK: 5 – TORAMAN (BANKO)
  4. AYAK: 6 – 1 – 2
  5. AYAK: 1 – NALYAKAN // 5 – 4
  6. AYAK: 1 – HORASANGÜNEŞİ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.