2 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

2 HAZİRAN PERŞEMBE günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

PERŞEMBE günü Ankara’da kalabalık bir yarış programı ile karşı karşıyayız… 8 koşulu yarış programına ev sahipliği yapan ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda önemli bir koşu bulunmamaktadır. Lakin zorlu mücadelelerde safkanlar içinden seçim yapmak bayağı zor olacak gibi. 2 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 6 – SERKANAĞA ve 4 – OĞLUM EGE öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır. En ciddi rakipleri ise; 1 – AKHUN olacaktır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI-4 mücadelesinde 2 – BENAZİR KIZ öncelikli şans vereceğim isimdir. Rakibi ise; 1 – STORM GIRL olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-14 mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan oyununa start verilecektir. Uzun mesafeli koşularda başarılı sonuçları ile dikkatleri üzerine çeken 4 – PORSUK BEYİ yarışı kazanmaya yakın gördüğüm safkandır. Rakipleri ise; 5 – BABA İHSAN , 2 – TEKTABANCA ve 3 – NERGİSBEY kuponları garantiye alma adına yazılması gereken diğer şanslı safkanlardır. İlk ayağın sürprizi olarak ise; 8 – ÖZDORUK ve 9 – TOMMİKS değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ANKARA’da beşli ganyan başlayacaktır. 8 – KARA TURNA , 1 – DEAD PAN , 9 – LOWE ve 3 – KUMCAMET kuponlara ayrımsız şekilde yazılmalıdır. 

5. KOŞU: 4’lü ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesinde; 2 – TAMBORA alternatif banko olarak değerlendirilebilir. En ciddi rakipleri; 4 – FORTE ve 3 – ERSÖZLÜ geniş kuponlar da değerlendirilmelidir.

6. KOŞU: Kazandığı yarışlar sonrası formunu koruyan 3 – ANKARALI günün en sağlam bankosu olarak görünüyor. Altilim.net adına bizlerde ANKARA’da ANKARALI isimli safkanı günün ilk bankosu olarak sizlere önermeyi tercih ettik.

7. KOŞU: 5 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-4 yarışı tabela ayağını oluşturuyor. 3 – ULAKÇI alternatif banko önerimdir. En ciddi rakibi; 4 – LENGÜR LÜNGÜR olacaktır. Sonraki şanslı safkanlar ise; 7 – DAŞTANBEY , 6 – ÇAKIRALP ve 9 – SARPBEY değerlendirebilirler. 

8. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele ANKARA’da günün son ayağında bulunuyor. Bu koşuda 7 – ROYAL SET , 5 – LİTOR ve 12 – TATVAN GÜLÜ önerebileceğim safkanlardır. Sürpriz için; 9 – MISS IRONARM değerlendirilebilir.

2 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – PORSUK BEYİ // 5 – 2 – 3 // 8 – 9
  2. AYAK: 8 – 1 – 9 – 3
  3. AYAK: 2 – TAMBORA // 4 – 3
  4. AYAK: 3 – ANKARALI (BANKO)
  5. AYAK: 3 – ULAKÇI // 4 // 7 – 6 – 9
  6. AYAK: 7 – 5 – 12 // 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.