2 EYLÜL 2017 – İSTANBUL ALTILISI

2 Eylül Cumartesi günü ikinci yarış programı olan İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 8 koşu bulunmaktadır. at yarışı tahminlerimiz için aşağıdaki şablondan faydalanabilir ve sizler de tahminlerinizi, oyunlarınızı (yatıracağınız kuponları) yazımızın hemen altında bulunan “Sende Tahmin Gönder” bölümünden yollayabilirsiniz… 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 18:30’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

2 Eylül Cumartesi İSTANBUL yarışları 8 koşu ile ekranlara gelecek olup, günün önemli mücadeleleri, 1. Koşu’da; “FEGENTRİ AMATÖR KADIN BİNİCİLER DÜNYA ŞAMPİYONASI KOŞUSU“, 2. Koşu’da; “MOROCCO SOREC KOŞUSU” , 4. Koşu’da; “F.G./FRBC ULUSLARARASI ANADOLU KOŞUSU” , 5.Koşu’da; “KRA KOŞUSU” , 6. Koşu’da; “ULUSLARARASI İSTANBUL KOŞUSU” ve 7. Koşu’da; “ULUSLARARASI IFAHR KOŞUSU” olacaktır. 2 EYLÜL 2017 (02.09.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU FEGENTRİ AMATÖR KADIN BİNİCİLER DÜNYA ŞAMPİYONASI KOŞUSU 3 ve Yukarı 5 İngiliz safkanın katılımı ile gerçekleştirilecek, günün ilk önemli mücadelesi olan bu yarış 2100 metrelik uzun mesafeli çim pistte ekranlara gelecektir. 2 – LEA çok şanslı görüyorum. 1 – DEMİRGÜLLÜ geniş kuponlara rakip olarak yazılabilir. 

 2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): FMOROCCO SOREC KOŞUSU KISA VADE-6 mücadele ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirecekleri bu yarışta; 4 – KEVSER HANIM , 6 – NOISY ve 2 – TOTEM birlikte şans vermenizi önereceğim isimlerdir. 

 3. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR. 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik çim pistte yapılacak bu koşuda; 2 – BABAURAL küçük kuponlara tek yazılabilir. Rakip arayanlar; 6 – EMİRSOY , 4 – KAÇ ŞERİF , 9 – GÜLSİMA , 5 – KOÇERBEY ve 3 – GÜMÜŞKESEN değerlendirilebilir. 

 4. KOŞU F.G./FRBC ULUSLARARASI ANADOLU KOŞUSU AÇIK GRUP-2 yarışa, 3 ve Yukarı 9 İngiliz atı katılacaktır. 2000 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek BEŞLİ GANYAN ayağında; 1 – BELGIAN BILL ve 3 – QURBAAN yeterli olacaktır. 5 – BENBATL , Türkiye’ye gelmediğini hatırlatarak yarışta koşmayacağını belirtmiş olalım.

 5. KOŞU : KRA KOŞUSU KISA VADE-8 mücadele ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 metrelik kum pistte, 3 Yaşlı 7 İngiliz atının birincilik mücadelesini izleyeceğiz. 3 – FLASHING GIRL yine bir diğer alternatif banko olabilecek safkanıdır. Geniş kupon yapanlara 1 – ACQUAPURA ve 6 – URFAGÜLÜ‘nü önerebilirim.

 6. KOŞU :ULUSLARARASI İSTANBUL KOŞUSU AÇIK GRUP-3 yarışa, 3 ve Yukarı 5 İngiliz safkanı katılacaktır. 1600 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 5 – ARABIAN HOPE günün ilk bankosu olarak önerimdir. 

 7. KOŞU :ULUSLARARASI IFAHR KOŞUSU 3 ve Yukarı Arapların 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri günün son önemli koşusu olan bu mücadelede; 4 – HANDASSA ve 1 – AL MOUWAFFAK ikilisi küçük kuponlara yeterli olacaktır. Rakip ekleyecekler; 6 – YILMABAŞAR ve 7 – FOUNOUN AL BADR (8 ile eküri) yazabilirsiniz. 

 8. KOŞU VELİEFENDİ Hipodromu’nda günün son startı ile 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ekranlara gelecektir. 1300 metrelik çim pist üzerinde yapılacak yarışta; 1 – CANKILIÇ ve 4 – SEMİH BEY burada MAIDEN’a veda etmeye en yakın safkanlardır. 

2 EYLÜL 2017 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL altılı tahmini

  1. AYAK: 2 – BABAURAL // 6 – 4 – 9 – 5 – 3
  2. AYAK: 1 – 3
  3. AYAK: 3 – FLASHING GIRL // 1 – 6
  4. AYAK: 5 – ARABIAN HOPE (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 1 // 6 – 7
  6. AYAK: 1 – 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.