2 EYLÜL 2016 – İZMİR ALTILISI

CUMA günü İZMİR yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

2 EYLÜL CUMA günü İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı ise Altılının Dördüncü Ayağında ekranlara gelecek olan "ERDEK KOŞUSU" olacaktır. 2 Eylül 2016 Cuma (02.09.2016) günü İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR'de YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 4 – SWORD ON HIGH önereceğim safkandır. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 3 – İREMBEYİ ve 4 – KAFTAN koşuda ön planda çıkan isimler olup küçük kuponlar da ayrımsız olarak yazılmalıdır. Rakip eklemek isteyen yarışseverler için; 2 – EFSUNLUKAYA , 6 – KOMPAS , 8 – SALTUKOĞLU ve 9 – SPEEDYBOY önerebileceğim diğer şanslı isimlerdir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede; 1 – LION QUEEN günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecekleri HANDİKAP-16 mücadelede; 8 – GÖNÜL FIRTINASI uyumlu jokeyi ile bir kez daha piste çıkıyor… Günün riskli de olsa ikinci bankosu olarak önermek istediğim bir diğer safkandır… 

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda günün önemli yarışı olan "ERDEK KOŞUSUekranlara gelecektir. 2 – MATMAZEL ÇİKOLATA ve 1 – OCIUS ikilisinden birincilik bekliyorum. Lakin eksik koşmaları halinde; 3 – ZENCİRBEY , 4 – WHITESOX ve 5 – COFFEE BEAN hata kollayacak safkanlar olup isimlerden söz ettirebilirler…. Anlayacağınız karışık bir koşu aslında. Burada banko vermek veya iki at ile geçmek biraz riskli duruyor… Bu yüzden sağlama alarak bu safkanları yazmak en mantıklısı… Hepsinin bitiriş dereceleri bile birbirlerine çok yakın olan isimler aynı grupta start alıyor.

6. KOŞUGünün ikinci MAIDEN mücadelesinde; 5 – KANLIKAYA tabela ayağında kazanmasını beklediğim bir diğer bankomdur.

7. KOŞU: İZMİR'de son startın verileceği ALTINCI AYAĞA geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı Arap atların 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadeleyi izleyeceğiz. 3 – BOMBA , 7 – KÖSENİM , 5 – İÇİL ve 8 – LAŞİN kazanmaya en yakın safkanlardır. Sürpriz için; 2 – GÜLMİSAL ve 9 – NEVVARE değerlendirmeye alınabilir.

2 EYLÜL 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 4 // 2 – 6 – 8 – 9
  2. AYAK: 1 – LION QUEEN (BANKO)
  3. AYAK: 8 – GÖNÜL FIRTINASI (BANKO)
  4. AYAK: 2 – 1 // 3 – 4 – 5
  5. AYAK: 5 – KANLIKAYA (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 7 – 5 – 8 // 2 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.