2 EKİM 2018 – DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNİ

2 EKİM SALI günü Diyarbakır Hipodromu’nda (9. Yarış Günü) 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu saat 15:00’de ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

2 Ekim 2018 (02.10.2018) SALI günü Diyarbakır’da yapılacak at yarışı programında 7 koşu ekranlara gelecektir. Diyarbakır at yarışı tahminleri şu şekildedir;

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI 4 ve Yukarı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW mücadelesiyle birlikte DİYARBAKIR’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1.23.71’lik derecesi ile aralarında en iyi gördüğüm 2 – AKLISELİM‘i günün bankosu olarak kuponlara öneriyorum.

3. KOŞU3 Yaşlı 12 İngiliz atının start alacağı 1200 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16 koşu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. ELAZIĞ’daki başarılı yarışlarının ardından DİYARBAKIR’a getirilen ve son yarışını bu pistte kazanan 2 – BALAHATUN küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… Rakip yazacaklar; 4 – CİHANA BEDEL , 1 – RODOLFO , 8 – MANDELINO ve 9 – PEEKAY gözardı etmesinler, derim.

4. KOŞU: DİCLE ÜNİVERSİTESİ KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW yarışta; 4 Yaşlı 5 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1700 metrelik kum pistte yapılacak günün önemli mücadelesinde; Buradaki rakiplerini daha öncede geride bırakan 4 – SON VİRAJ için kolay bir yarış olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN/Dişi koşusu 1200 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. ÜÇLÜ GANAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; 1.17’lik dereceleri ile öne çıkan 3 – DİYAHAR ve 4 – HUUT ikilisini kuponlarda ayrımsız değerlendirmenizi öneririm. Geniş oyun kurgulayacaklar; 6 – ŞİRİNCAN ve 8 – WHITE FACE eklemeyi unutmasınlar.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı 7 İngiliz safkanın ŞARTLI-4 mücadelesiyle birlikte tabela ayağını izleyeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Uyumlu binicisi ile 5 – ÜNLÜOĞLU yine kazanmaya en yakın aday olarak gözükmektedir. 

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların katılacağı ŞARTLI-3/DHÖW koşu ise, programın son ayağını ekranlara getirecektir. 1200 metrelik kum pist çekişmesinde; Yine burada 1.23.98’lik derece ile son koşusundan ikinci olarak ayrılan 10 – SANCAKBEYOĞLU‘nun, uygun rakipleri yanında fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Tabi ki herkesin aklında soru işareti…. 4 TANE BANKO ve DİYARBAKIR nasıl olacak ? Tutsa ne verecek ? Bunların hepsinin tek cevabı “Bizler, sizlere sadece ön kurguyu sunuyoruz, bu şablona ekleme – çıkarma yapmak tamamen size kalmıştır.” Unutmayın burası, sizlerin faydalanabileceği bir at yarışı tahminleri platformu. Herkesin paylaşım yapabildiği ve tahminini yayınlatabildiği yer. Bizler de genel olarak incelediğimiz de öne çıkan safkanlardan oluşturduğumuz kurguyu yansıtıyoruz. Burada ki kurguya, kendi tuttuğunuz atları da ekleyerek başarıya emin adımlarla ulaşın deriz. Zaten doğu yarışlarını çok fazla benimseyemiyoruz. Benimsetmiyorlar daha doğrusu. Yanarlı dönerli oyunlar çıkıyor her daim karşımıza. Yani siz ne kadar çalışırsanız çalışın bir yerde olmadık bir at cana, kana geliyor ve hop kendisini fotoya atıyor. Büyük başarı mı değil mi, doping mi yoksa iyi bakım mı hiç bir zaman bilemeyeceksiniz. Tamamen at sahibi – antrenör ve binicisi arasında bir sır olarak kalacaktır. Biz, sadece galop ve dereceleri önplana koyup inceliyoruz. Sizlere de yardımcı olmaya çalışıyoruz.

2 EKİM 2018 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – AKLISELİM (BANKO)
  2. AYAK: 2 – BALAHATUN // 4 – 1 – 8 – 9
  3. AYAK: 4 – SON VİRAJ (BANKO)
  4. AYAK: 3 – 4 // 6 – 8
  5. AYAK: 5 – ÜNLÜOĞLU (BANKO)
  6. AYAK: 10 – SANCAKBEYOĞLU (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.