2 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

PAZAR günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:00'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

2 Ekim Pazar gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; 3. Koşu'da "MİNİMO KOŞUSU" , 4 Koşu'da "YAVUZ GÜLERCE KOŞUSU" , 6. Koşu'da "SAHİR KURUTLUOĞLU KOŞUSU" , 7. Koşu'da "ENVER KADIOĞLU KOŞUSU" ve 8. Koşu'da "KADIKÖY KOŞUSU" olacaktır. 2 Ekim 2016 (02.10.2016) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL'da günün ilk startı verilecektir. Bu koşu ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunuda başlamış olacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz yarışta; 7 – ÇUVALDIZ ve 3 – BEYAZ ÖRTÜ kazanmaya en yakın ikili olarak gördüğüm safkanlardır… 4 – BİNDALINGÜLÜ ve 2 – KIZIMESRA sonraki şanslı isimler olarak değerlendirmeye alınabilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşu ile YEDİLİ GANYAN başlayacaktır. 3 Yaşlı Arapların katılımı ile ekranlara gelecek mücadelede; 2 – ASTRONOT ve 3 – DEVREŞ çekişmesi birinciyi belirleyecektir diye düşünüyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-1 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. Aynı zamanda günün ilk önemli yarışı olan MİNİMO KOŞUSU ekranlara gelmiş olacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte yapılacak olan bu koşuda; 1 – BLACK CHINESE , 6 – KILL BILL , 12 – YAĞMURUN FISILTISI ve 5 – IRISH COUNTRY yazılmasını önereceğim safkanlardır.

4. KOŞU: YAVUZ GÜLERCE KOŞUSU'nda ise; 3 Yaşlı Arap safkanların katılımı ile KV-8 mücadele ekranlara gelecektir. 1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; 4 – BENYOĞUM , 5 – ERTAŞ , 6 – KAMÇI ve 10 – ÜNALAMCA kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır… Geniş kuponlara ise; 12 – SEYYAHKIZI eklenebilir.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-16 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN başlayacaktır. 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak olan bu koşuda; 1 – CHICAGO ve 4 – MISTER STORM ikilisi öncelikli olarak tuttuğum safkanlar olacaktır…

6. KOŞU: SAHİR KURUTLUOĞLU KOŞUSU, 1400 mt.'lik kum pistte 2 Yaşlı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleşecektir. GR-3 mücadele olan bu yarışta; 2 – AK DIAMOND , 5 – HERE TO FLY ve 8 – ZIPPY kuponlara ayrımsız olarak yazılması gerekir.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 mücadelesi ile ENVER KADIOĞLU KOŞUSU ekranlara gelecektir. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak olan bu yarışta; 1 – DUKE OF KENT günün ilk bankosu olarak önerebileceğim safkandır.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-25 koşusu ile günün son önemli yarışı olan KADIKÖY KOŞUSU için start verilecektir. Aynı zaman da İSTANBUL'da günün son ayağınıda izlemiş olacağız… 2400 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Yine HALİS KARATAŞ'ın bindiği safkan banko olarak çalışmalarımda çıkıyor. Son iki ayak HALİS'e hediye ettik gibi oldu ama ne yapalım ŞANS diyelim… Dilerseniz yanına tuttuğunuz safkanları ekleyerek, süsleyebilirsiniz… Konuyu fazla dağıtmadan bu koşuda; 5 – SEMADA YILDIZ günün bir diğer bankosu olarak önereceğim isimdir.

2 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – 6 – 12 – 5

2. AYAK: 4 – 5 – 6 – 10 // 12

3. AYAK: 1 – 4

4. AYAK: 2 – 5 – 8

5. AYAK: 1 – DUKE OF KENT (BANKO)

6. AYAK: 5 – SEMADA YILDIZ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.