2 ARALIK 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 2 ARALIK CUMA günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 14:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu programda 4 ŞARTLI ve 2 HANDİKAP yarışından oluşmaktadır.  2 KASIM 2016 (02.12.2016) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi ile BURSA'da ALTILI GANYAN oyunu başlangıç ayağı için ilk start verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda yarış hayatlarına merhaba diyecek olan 10 safkanın birincilik için çekişmesini izleyeceğiz. Henüz yarış karakterleri belli olmayan safkanlar içinde seçim yapmak gerçekten zor. Küçük kupon yapan yarışseverlerin 1 – BABA FERHAT ve 2 – KING OF SONALT'ı değerlendirmelerini öneririm. Geniş kupon yapanlar ise bu ikiliye rakip olarak şunu şunu yazın diyemem. Çünkü; Gerçekten her türlü sonuca açık bir yarış. Bunun start problemi olabilir, son viraj dönülürken savrulanı olabilir veya jokey ile uyum sağlayamayanı olabilir. O yüzden ya bu ikiliyi yazacağız yada gelişine direk kaleye şut çekip HEPSİ diyerek bu ayağı kapatıp, gönül rahatlığı ile koşuyu izleyeceğiz. Karar ve takdir sizlerin. 

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1 – NURLUTAÇ ve 4 – GÜLERCE ikilisini ayrımsız olarak kuponlara yazmayı unutmayın derim. Rakip olarak 10 – SEVEN SISTERS ve 3 – KIZIL GÖZ düşünülebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 yarışını ise karışmaya çok müsait ayaklardan bir tanesi. 3 – BATMANASLANI'nı M. ÇİÇEK isterse güle oynaya beyaz bayrak ayna yaptırır… Ama olurda yarış istediği gibi gitmez ise; TURBO orjinen sahip olan 9 – URLA DESTANI başta olmak üzere, 6 – KOLAÇAN ve 1 – KUĞU GÜZELİ diğer şanslı isimler olarak gözükmektedir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 60 kg ile çalışıp galobunda 600'ü 40 ve 400'ü 27 Rahat yapan 5 – BURAKŞAH starttan çıktığı gibi yarışı kazanmasını bekliyorum. Sizlere günün ilk banko safkanı olarak BURAKŞAH'ı öneriyorum.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 1 – KING OF BROTHERS yine günün bir diğer banko ismi olarak değerlendirmenizi istiyorum.

6. KOŞU: BURSA'da Altılı'nın son ayağına geldiğimizde ise; 1900 mt.'lik kum pistte 3 ve Yukarı İngiliz safkanları katılımıyla gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 mücadeleyi seyredeceğiz. ADEM ŞEN neden tabela ve son ayağı alabilecekmiş gibi bir his var içimde. Güzel bir çifteyle BURSA'yı kapatabilir. Ama yine de riske girmeden; 1 – KARDELINA ve 5 – MÜRÜVVET'i kuponlara ayrımsız yazmak gerektiğini düşünüyorum. 4 – GREEN PUSS ve 3 – STROMBELL sürpriz için geniş kuponlarda yer verilmesi gereken isimler olduklarını belirtelim.

2 ARALIK 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 2 // HEPSİ

2.AYAK: 1 – 4 // 10 – 3

3.AYAK: 3 – BATMANASLANI // 9 – 6 – 1

4.AYAK: 5 – BURAKŞAH (BANKO)

5.AYAK: 1 – KING OF BROTHERS (BANKO)

6.AYAK: 1 – 5 // 4 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.