Loading...

2 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

2 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

2 ARALIK 2015 Çarşamba KOCAELİ’de sadece ALTILI GANYAN oyunu vardır7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları BULUNMAMAKTADIR. Altılı Ganyan 1. Koşu saat: 18:30’da başlamaktadır. Bütün Yarışseverlere Canı Gönülden Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-3 koşı ile KOCAELİ Altılı ganyana start veriliyor. Sıralamam şöyledir; 5 – ZATI ŞAH , 6 – ÖĞÜNSEL , 9 – MALAZGİRT , 3 – KÜÇÜKPRENS , 10 – YIRTIK

2. KOŞU: 5 – HERO ADMIRAL, bankoların bakosu benim için… Bu at ne zaman ki geçilir o zaman tek vermemeye başlarım 🙂

3. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar Handikap 14 olan bu koşuda; 7 – SEVEN SISTERS rakiplerine göre biraz daha avantajlı duruyor. Küçük kuponlar da SEVEN SISTERS tek düşünülebilir. Ama geniş kuponlar için rakip olarak; 6 – SENİ SEVİYORUM yazılması gereken isimdir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler MAIDEN koşuda 6 – VAYVAYVAY geçenki koşusunda WIND OF EAST’in arkasından ikincilik yapmıştı ve arkasındaki CHICAGO’ya 1.5 Boy fark atmayı başarmıştı. Yarış esnasında bir sıkıntı yaşamaz ise günün bir diğer sağlam bankosu olacaktır. Tek rakibi 1 – CHICAGO’dur…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-4 maalesef bu ayak için tahmin veremeyeceğim. Çünkü; sürekli ganyanlı bir at ile sonuçlandığı için, iki at dışarda bıraksak potoya o iki at girer kanısındayım. HEPSİ diyerek burayı temiz bir şekilde atlatmak istiyorum. Sizlere de önerim budur. 1 ve 2 Numaralı atlar, 4 ve 6 numaralı atlar ekürüdür. Ekürüleri çıkarıp altı at ile bu ayak kapanabilir.

6. KOŞU: 3 – PERFECTUS ilk at önerimdir. Küçük kuponlar tek atarak değerlendirebilirler. Rakip arayanlar ise sırasıyla; 1 – BABA LEFTER , 2 – BEKMEZ , 6 – OĞLUM OZAN ve daha sonra eklenebilecek bir at 10 – MAYSAPERA’yı kuponlarında bulundurabilirler.

1
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
Necipozgur

Emegine saglik usdat