Loading...

2 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

2 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

DİYARBAKIR 2 Aralık 2015 At Yarışı programında 8 koşu bulunmaktadır.7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 12:45, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayalım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ayağını iki at ile geçmek istiyorum. Çünkü; Bu iki kalite safkan yanına başka at düşünemiyorum. Bunlar; 1 – PİRİŞTİNELİ ve 2 – NİLBERK

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) :  Diyarbakır ilk ayak sıralamam şu şekilde; 4 – PERİNİN KIZI , 6 – KIRPAPATYA , 7 – AZAT KUŞU ve 3 – DİREJKIZI.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşu olan ikinci ayakta, 10 – KAZAN GÜLÜ ilk at olarak önereceğim. Rakipleri; 11 – KEDERSİZ BAYSÖZ , 8 – GÜÇLÜ KIZIM , 4 – SURDEMİRKIR ve 1 – ALAGÖZKAYA olacaktır.

5. KOŞU: Kısa mesafeli kum koşularında “ROYAL ABJAR” yavrularının çok etkili olduğunu artık hatırlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Bu ayakta iki tane royal abjar yavrusu vardır ve ben bunların dışında at yazmayı pek önermiyorum. İkisi arasındaki çekişme birinciyi belirler. 1 – ABRAJ ve 2 – EBU EMİR. Mesafe kısa olduğu için kilolarından etkileneceklerini düşünmüyorum ki zaten ağır kilo ile koşmaya alışık atlar.

6. KOŞU: Bu pist ve mesafede yaptıkları derece ile dikkat çeken iki isim öncelikli önereceğim atlardır. 2 – HÜSMEN ve 5 – YAĞIZIM. En yakın rakipleri 4 – ARASBEYİ olacaktır.

7. KOŞU: 10 – NAZİFEKAYA , 6 – ÇAĞDAŞHANIM , 7 – DİLBAĞI , 8 – KIVIRCIK SALATA

8. KOŞU: 1 – ASTARTE banko olarak önerebileceğimiz bir isimdir.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.