19 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILISI

19 Temmuz Çarşamba gününün ilk yarış yeri olan İSTANBUL Veli Efendi Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Plase 2. Koşu ile saat 15:00’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

19 Temmuz 2017 Çarşamba İSTANBUL yarışları 8 koşu ile ekranlara gelecek olup, İSTANBUL’da günün önemli mücadeleleri; 2. Koşu’da; “HİLMİ ERAKMAN KOŞUSU ve 6.koşuda ” KOCATEPE KOŞUSU  olacaktır. 19 Temmuz 2017 (19.07.2017) İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 1. KOŞU : GÜNÜN GANYANI BULUNMAKTADIR 3 ve Yukarı İngilizlerin 1900 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadele 1. ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturacaktır. 6 – WINCHESTER rakiplerinden bir adım önde tuttuğum isimdir… Rakip olarak 2 – GOYCOCHEA değerlendirilmeye alınabilir. Sürpriz için; 4 – FORGET ME NOT ve 3 – RYAN AREL ekleyebilirsiniz. Yamak yarışı olduğu için ya tek atılır ya da çok at ile geçilir.

 2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): HİLMİ ERAKMAN KOŞUSU KV-6 mücadele ile başlayacak olan 7’li ganyan ve 7’li plase ayağında 2200 mt.’lik kum pist mücadelesine 4 ve Yukarı 5 Arap atı mücadele edecektir; 4 – KIRKPINAR bu pist ve mesafede dereceli koşular çıkardığı için birinciliğe yakın gördüğüm isimdir… En ciddi rakibi ise son düzlükte etkili sprint ile gelerek yarışa ortak olabileceğini düşündüğüm 3 – GÖZYAŞI GECESİ‘ni ve son koşularını beğendiğim 2 – METECİK‘i değerlendirmeye alabilirsiniz.

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların 1400 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI–5 yarışı ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir… 9 Arap atının birincilik için piste çıkacağı bu zorlu yarışta; 2 – GOLDEN KING , 1200 mt.’lik KISA VADE-6 yarışındaki 1.21.07’lik bitiriş derecesi ile koşudan üçüncü ayrılmıştı. Bu defa bu grupta ve mesafenin 200 mt. daha uzamış olmasından ötürü, rahat bir yarış çıkaracağına inanıyorum. İnşallah Halis KARATAŞ bizleri ters köşeye yatırmaz…

 4. KOŞU 1900 mt.’lik çim pistte izleyeceğimiz 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 koşusu ise BEŞLİ GANYAN oynayacakların dikkate alması gereken ayaktır… Genelde tabela içlerinde kendilerine yer bulan 9 Arap safkanın katılacağı mücadelede; 3 – RACİ burada koşunun en şanslı ismi olarak gözüküyor… Eksik koşması durumunda ise; 1 – TURGUT USTA , 8 – DÜŞEŞ , 7 – ADAM ve 4 – ERAYHAN‘ın söz sahibi olabileceğini düşünüyorum.

 5. KOŞU 2 Yaşlı 9 İngiliz atının MAIDEN’dan çıkmak için verecekleri mücadele, 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Burada hepsi en az bir defa start almış safkanlar, lakin sadece üç tanesi kum yarışı görmüş… Zor tabiki MAIDEN ve ŞARTLI-1 yarışlar zaten ömrümüzü tüketen yerler… TJK’da bu ayaklar sayesinde yarışseveri yıldırmıyor mu? Neyse sözün özü, burada tuttuğum safkanlar; 6 – MY FREEDOM , 4 – HARPUT RÜZGARI , 5 – KEREMTOSH ve 2 – ÇETOBEY birlikte şans verildiği taktirde sigortalı bir yarış izleyebiliriz. Sürpriz için; 7 – ALESSANDRA son koşusunda ilk virajda diğer atın çarpması sonucu tökezlemesi avantaj kaybına yol açmıştır. 

 6. KOŞU : “KOCATEPE KOŞUSUGRUP-3 mücadele ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.’lik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışa 3 ve Yukarı 7 İngiliz atı katılacaktır. 4 – COPPERFIELD günün ikinci kalesi olarak kuponlara tek önerimizdir.

 7. KOŞU Geldik tabela ayağına… 1900 mt. çim pist üzerinde ekranlara gelecek olan SATIŞ-3 koşusu’nda 4 Yaşlı Arap safkanları piste çıkacaktır. 1 – BÜYÜK DOĞU uygun rakipleri arasında etkili pilotu Özcan YILDIRIM ile birinciliğin güçlü adayı olacağını belirtmek isterim… Rakip olarak 4 – DİŞİ KURT ve 7 – ALİNAZİK geniş kuponların olmazsa olmazıdır… Sürpriz arayanlar ise; 3 – DALİCİM ve 5 – EMMİ‘yi düşünebilirler.

 8. KOŞU ALTILI’nın son koşusu olan, ŞARTLI-3 mücadele ise; 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 Yaşlı 16 Arap atının katılımı ile yapılacak bu yarışta; 4 – BAHANE hasret kaldığı birinciliğe bu defa Ayhan KURŞUN ile ulaşacağını tahmin ettiğim ve buradaki gruba göre öncelikli olarak tuttuğum safkandır. 1 – SİGNORA , 7 – ELMASOR , 8 – GÜLARİFE , 12 – SARAYCARİYESİ ve 13 – ŞENGÖNÜL geniş kuponlarda bulunmasını önereceğimiz diğer şanslı isimlerdir.

19 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL  ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL altılı tahmini

  1. AYAK: 2 – GOLDEN KING (BANKO)
  2. AYAK: 3 – RACİ // 1 – 8 – 7 – 4
  3. AYAK: 6 – 4 – 5 – 2 // 7
  4. AYAK: 4 – COPPERFIELD (BANKO)
  5. AYAK: 1 – BÜYÜK DOĞU // 4 – 7 // 3 – 5
  6. AYAK: 4 – BAHANE // 1 – 7 – 8 – 12 – 13
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.