19 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

19 Şubat Çarşamba (19.02.2020) günü ikinci yarış yerinde seyredeceğimiz 6 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 1. Koşu ile saat 19:00’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

19 Şubat 2020 İSTANBUL 15. Yarış gününde; 6 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW koşu ile Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 5 – BİR ÖMÜR , 6 – EFESLİ , 7 – KARAZEYTİN , 9 – AKDAMAR ve 11 – TULPAR burada eşit şans verilmesi gereken safkanlar olarak gözükmektedirler.

 2. KOŞU : 4 Yaşlı 9 Arap atın start alacağı MAIDEN/DHÖ koşu ise, 2000 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir… Aynı zamanda Beşli Ganyan oyunu da bu mücadele ile başlamış olacaktır. 6 – MENGÜALP , 7 – MİHRİBANKAYA ve 1 – DOĞANALP bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın gördüğümüz isimlerdir.

 3. KOŞU ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖ yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. Günün önemli yarışında; 4 Yaşlı 6 Arap atın 1400 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesini seyredeceğiz. Başarılı koşuları ve birbirlerine yakın dereceler ile yarış tamamlayan 2 – BABAİSMAİL , 5 – SÜLÜNBİKE ve 6 – HOPA ŞAHI‘nın kurgularda ayrımsız değerlendrilmesini öneririz…

 4. KOŞU 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın bir araya geleceği Üçlü Ganyan oyunun başlangıç ayağında ki ŞARTLI-4 yarış ise 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Başarılı yarışlarıyla dikkatleri üzerine çeken 2 – JUSTICE FOR ALL günün ilk bankosu olarak kuponlara yazılabilir…

 5. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı VELİEFENDİ Hipodromu’nda tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-4 koşu, 1500 metrelik kum pistte yapılacaktır… 1 – KATMA DEĞER , 5 – MY BILLIONAIRE ve 2 – AFTER FOREVER yazarak bu ayağı sağlama alabilirsiniz.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı 12 İngiliz atın bir araya geleceği günün son startında ise; 2200 metrelik kum pistte yapılacak HANDİKAP-16 yarışı izleyeceğiz. 3 – ALY WINS (5 ile eküri) mesafesinde çıkacağı bu zorlu koşuda eküri desteğiyle birinciliğe uzanmasını beklediğimiz isimdir.

19 ŞUBAT 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 5 – 6 – 7 – 9 – 11
  2. AYAK: 6 – 7 – 1
  3. AYAK: 2 – 5 – 6
  4. AYAK: 2 – JUSTICE FOR ALL (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 5 – 2
  6. AYAK: 3 – ALY WINS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.