19 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

19 ŞUBAT 2017 PAZAR günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 15:00‘da başlayacaktır. 

19 Şubat Pazar günü ŞİRİNYER Hipodromu’nda düzenlenecek 6 koşulu programda bütün yarışseverlerimize ve takipçilerimize bol şanslar dileriz… 19 Şubat 2017 (19.02.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1900 mt.’lik kum pistte yapılacak olan 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesi ile İZMİR’de ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. SIRACA’nın boy farkı ile birinci olarak ayrıldığı yarıştan, koşuyu ikinci olarak tamamlamış olan 5 – KIZILHAN uyumlu pilotu ile günün ilk banko safkanı olarak burada önereceğim isimdir. 

2. KOŞU: İZMİR VALİ KUPASI KOŞUSU” (AÇIK GR-3) yarışı 4 Yaşlı Arap safkanların katılımı 1900 mt.’ lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 6 – SAADIN GÜCÜ (4 ile eküri) günün bir diğer bankosu olarak gözüküyor. Kalitesiyle ve etkili pilotu ile birinciliğe uzanmasını bekliyorum. 

3. KOŞU: “OSMAN KAPANİ KOŞUSU” (KV-8) günün ikinci önemli yarışı olup, 4 ve Yukarı İngilizlerin katılımı ile 1900 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. 2016’nın 9. Ayında İZMİR’de bu mesafede 2.01.04 yaparak koşudan birinci ayrılmış, daha sonra 2017’nin 1. Ayında yine İZMİR’de start alıp CEMCEM ve KINOWA’nın arkasından güzel bir üçüncülük yakalayan 1 – BAVİ REŞ buradaki rakiplerini de geçmesini bekliyorum… Eğer eksik koşar ise; 3 – MORE THAN A GAME ve 2 – KAFKASLI hata affetmeyecektir.

4. KOŞU: 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pist yarışı ise ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağı olacağıdır. 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu olan bu yarışta; 2 – PIN UP yakaladığı formuyla yine birinciliğin en güçlü adayıdır. Küçük kuponlara alternatif banko olarak önerimdir. Ama bu kadar banko olmaz diyenleri duyar gibiyim ya mislilik olacak ya da harbiden çatır çutur her ayak takla olacağız. Burada güvenemeyenler rakip olarak; 8 – CASSOWARY , 1 – CHASTE ve 3 – RED QUEEN değerlendirilebilir. Sürpriz arayan dostlarım 5 – BORNEO‘yu ihmal etmeyin.

5. KOŞU:  FEHMİ SİMSAROĞLU KOŞUSU” (AÇIK GR-3) mücadeleye 3 Yaşlı 7 İngiliz atı katılacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 2 – GÜRSOYHAN alternatif banko olarak düşünülebilir. Ama ben bu koşuda, bu pist ve mesafede son iki yarışını kazanan 5 – PREDESTINATION başta olmak üzere, 1 – GRAYEMPIRE ve 7 – UTKUNBABA‘yı geniş kuponlara yazmanızı öneririm.

6. KOŞU: ŞİRİNYER HİPODROMU’nda günün son startı 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi için verilecektir. 1600 mt.’li kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; Bültenlerin neredeyse sonuncu atı olarak gözüken 11 – HİRA‘nın uygun grupta kazanmasını bekliyorum. Bu safkanın bir tek binicisinden çekiniyorum ama bakalım nasıl bir yarış sergileyecek. Buraya kadar neredeyse tek atarak geldik ve ben burada rakip yerine zaten ekürilerde var onları kafanıza göre ayıklayıp bu ayağı geniş kupon yapanların kapatmasını öneriyorum.Ya TEK Ya HEPSİ… Gerçekten karışmaya çok müsait bir koşu olarak görüyorum. Zaten ekürileri çıkarınca 11 safkan kalıyor.

19 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 5 – KIZILHAN (BANKO)

2. AYAK: 6 – SAADIN GÜCÜ (BANKO)

3. AYAK: 1 – BAVİ REŞ // 3 – 2

4. AYAK: 2 – PIN UP // 8 – 1 – 3 // 5

5. AYAK: 2 – GÜRSOYHAN // 5 – 1 – 7

6. AYAK: 11 – HİRA // HEPSİ

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.