19 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 19 ŞUBAT 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

İki Bankolu İZMİR 19 Şubat Cuma günü at yarışı programına yorumlarım şu şekildedir;

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Eğer son yarışındaki gibi bir koşu sergilerse bu grupta birinciliğe yakın gördüğüm isim 8 – FAHRİYE HANIM ilk atımdır. Beklenileni veremezse; 4 – EXCALIBUR , 2 – DOĞUHAN ve 1 – EFEKAN devreye girebilecek isimlerdir.

2. KOŞU: 2 – NORTH VALLEY son koşularında yakalamış olduğu formu koruması ile bu yarışta bankomdur.

3. KOŞU: 1 – TRAFALGAR etkili ve uyum sağladığı jokeyi ile bir kez daha kazanmaya en yakın isimdir. Günün bir diğer bankosu olarak olacaktır.

4. KOŞU: 7 – BABADÖKER normal şartlarda geçmesi gerekir. Ama iki kardeş yarış içerisinde bulunduğu için 8 – FRENKLİ RÜZGARI’nı da yazmak gerekir. Bu iki isim burada ön plana çıkmaktadır. Varsa tuttuğunuz başka safkanlar ekleyiniz.

5. KOŞU: 1 – KATRE , 2 – BÜRKAN (5 ile ekürü) ve 6 – UÇAN MARTI koşuyu kazanmaya yakın öncelikli isimlerdir. 3 – ÇOLBIR süprizcilere önerebileceğim safkandır.

6. KOŞU: Buraya kadar sağlam gelebilirsek eminim altılıya burada şenlik katılabilir. Çünkü buraya kadar gelebilecek atları çıkardığımda favori / please isimler hep ön plana çıktı. Son ayağa MAIDEN yerleştirilmesine şaşırmadım işin açıkcası. Lakin burada da favori isimlerden birisi gelirse İzmir harçlık verecek demektir. Bu MAIDEN mücadele için sıralamam; 6 – TIRPANBEY , 4 – PARGALI HASAN , 9 – ZAMANPRENSİ (5 ile ekürü) ve 2 – BARBUN ONUR öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesi gereken isimlerdir. Şayet bu safkanlar gelemez ise; MAIDEN mücadeleyi HEPSİ diyerek beklemek gerekir.

 

19 ŞUBAT 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 // 4 – 2 – 1
  2. AYAK: 2 – NORTH VALLEY (BANKO)
  3. AYAK: 1 – TRAFALGAR (BANKO)
  4. AYAK: 7 – 8
  5. AYAK: 1 – 2 – 6 // 3
  6. AYAK: 6 – 4 – 9 – 2 // HEPSİ