19 OCAK 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 2. Koşu ile saat 18:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

19 OCAK 2019 CUMARTESİ (19.01.2019) İSTANBUL 6. Yarış gününde; 7 koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)İstanbul altılı ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan HANDİKAP-16/DHÖW mücadelede; 4 ve Yukarı 11 Arap atının 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri birincilik çekişmesinde; Rakiplerinin bir tık üzerinde gördüğümüz 1 – SONEMİR küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Rakip ekleyecekler; 7 – BAWEPİR , 10 – PRATİK NEVZAT , 6 – YARİSSA ve 8 – ASLANSÜTÜ‘nü gözardı etmesinler diyelim… 

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-14 yarış ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 10 safkan start alacaktır… 1 – KAYI OVASI , 4 – MATBAACI ve 5 – AGERA birinciliğe yakın safkanlar olarak gözükmektedir. Geniş oyunlarda; 2 – ROCKABYE ve 3 – KATISFACTION ekleyebilirsiniz.

 4. KOŞU 3 Yaşlı 10 İngiliz safkanın MAIDEN koşusu ise 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. DÖRTLÜ GANYAN oyununun ilk ayağını oluşturan bu zorlu mücadelede; 4 – KING OF THE SUN , 8 – TORCULARIS , 2 – HIAWATHA ve 7 – REAL STORY ayrımsız olarak kuponlarda yer verilmesi gereken isimlerdir.

 5. KOŞU 4 ve Yukarı İngiliz atların 2200 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-17 yarışıyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır… 1 – KAYNARCA ve 2 – ÇEKO DAYI arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyor, kuponlarda eşit şans tanınmasını öneriyoruz. Sürpriz arayanlar 7 – TİNİZ BEYİ‘ni değerlendirebilirler.

 6. KOŞU :Tabela ayağında gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 koşuda; 4 ve Yukarı 7 İngiliz atı start alacaktır. 2000 metrelik kum pist çekişmesinde; Koruduğu formu ile 3 – ESKAYRA günün bankosu olarak seçtiğimiz safkanıdır. 

 7. KOŞU VELİEFENDİ Hipodromu’nda günün son ayağında izleyeceğimiz, programın bir sonraki MAIDEN yarışında; 3 Yaşlı 10 İngiliz atının zorlu sınavı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak mücadelede; Artık ikinciliklerine bir son vermesini beklediğimiz 8 – INVINCIBLE BABY günün bir diğer teki olarak kuponlarınıza önereceğimiz isimdir. 

 19 OCAK 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU : İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 1 – SONEMİR // 7 – 10 – 6 – 8
  2. AYAK: 1 – 4 – 5 // 2 – 3
  3. AYAK: 4 – 8 – 2 – 7
  4. AYAK: 1 – 2 // 7
  5. AYAK: 3 – ESKAYRA (BANKO)
  6. AYAK: 8 – INVINCIBLE BABY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.