19 OCAK 2017 – İZMİR ALTILISI

19 OCAK 2017 PERŞEMBE günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 15:00'da başlayacağını belirtmek isteriz. Bol Şanslar Dilerim…

19 OCAK 2017 PERŞEMBE günü İzmir Şirinyer Hipodromunda 6 koşulu gündüz yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları; 5. Koşu'da; "HASAN TAHSİN KOŞUSU" olacaktır. 19 OCAK 2017 (19.01.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şöyle olacaktır;

İZMİR öyle pek kolay görünmüyor, baştan söyleyeyim…

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile gerçekleştirilecek ALTILI'nın ilk ayağında; 4 – NO MORE ONE ve 8 – PEKİN GOLD öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. Rakipleri olarak; 2 – CAFERAĞA , 1 – ARESHAN ve 3 – FERHATHAN geniş kuponlarda muhakkak bulunmasını önereceğim safkanlardır.

2. KOŞU: 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz HANDİKAP-15 mücadele ise 4 ve Yukarı Arap safkanların katılımı ile gerçekleşecektir. 3 – SULTANPELİN koşunun ağır favorisi olacağını düşündüğümden günün ilk bankosu olarak seçmek istiyorum.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ise 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır… 3 – FAST FLYING STAR'a Halis bey binmeseydi banko olarak önerirdim ve ciddi ciddi kendi kuponumda da tek yazardım. Ama güvenmiyorum kardeşim. Kralı gelsin beni artık bu saatten sonra bu adama güvendiremez. Güvenenler tek yazabilirler, zaten kafa atı olarak çıkıyor safkan o ayrı bir konu. Lakin benim gibi düşünen yarışseverler 2 – RAPİDİSİMU'yu eklemeden geçmeyeceklerini düşünüyorum. Hatta bu ikilinin eksik koşması halinde ise; 1 – KING OF BROTHERS ve 4 – LONDON EYE söz sahibi olabilecek diğer şanslı safkanlardır. Sürpriz için; Son koşusunda kıpırdama gösteren 8 – AĞVA ve galobunda gelişme kaydettiğini gözlemlediğim 5 – ÇARINOĞLU sürprizin kralını yapabilirler.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu ile başlayacak olan ÜÇLÜ GANYAN ayağında; 2 – RIGHT OR WRONG ve 4 – TAHİRİ arasında geçebileceğini düşündüğüm koşuda M. ÇİÇEK ile bir kez daha piste çıkan 5 – ZENCİRBEY ciddi rakip olabilir.

5. KOŞU: HASAN TAHSİN KOŞUSU  günün önemli yarışı olup, en yüksek ikramiyeli koşusu… 5 ve Yukarı Arapların GR-3 mücadelesi… Bir tarafta Selim KAYA ile 1 – CANKARDEŞLER , diğer tarafta Halis KARATAŞ ile 5 – KIRDENİZ gelde ayıkla pirincin taşını. 110 Binliralık koşu. Bütün jokeyler kazanmak için uğraş verecektir. Tabiki öncelikli olarak bu ikili kuponlara bana göre ayrımsız yazılmalıdır.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap atların, 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 yarışta ise; 3 – ESRAR DEDE günün bir diğer banko safkanı olarak seçtiğim isimdir.

19 OCAK 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 4 – 8 // 2 – 1 – 3

2. AYAK: 3 – SULTANPELİN (BANKO)

3. AYAK: 3 – FAST FLYING STAR // 2 // 1 – 4 // 8 – 5

4. AYAK: 2 – 4 // 5

5. AYAK: 1 – CANKARDEŞLER // 5

6. AYAK: 3 – ESRAR DEDE (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.