19 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 19 OCAK 2016 SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please Oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 15:00’de ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – KADBEY yarışa adapte olursa birinciliğe en yakın safkan. Şayet en ciddi rakip olabileceğini düşündüğüm 3 – TURKISH EMPIRE muhakkak kuponlarda bulunmalıdır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – KAĞIZMAN , 3 – ANEMON FIVE , 1 – KODAMAN ve 6 – SERHASAN ile altılının ilk ayağını geçebiliriz. 9 – KANDAHAR ve 10 – KÜÇÜKPRENS süprizcilere önerilir.

3. KOŞU: 3 – MAKBET , 6 – VELİAHT ve 2 – KIZIL KOURGAN arasından bakalım kim MAIDEN’a veda edecek.

4. KOŞU: 7 – BAŞAKTAY günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 6 – TARRAGONA , 8 – AKYAZILI DİLA , 1 – HECTOR ve 7 – VAYVAYVAY bu MAIDEN koşu için yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 1 – KOMSHU günün bir diğer bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 11 – GIFTED AKAY ve 2 – KUDRETAĞA arasında geçebileceğini düşündüğüm son ayakta 3 – SAMBA ve 1 – KING OF TRAKYA’nın ciddi rakip olmasını bekliyorum. Burada 4 – MAYAN ise tatlı bir süprize imza atabilir. 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.