19 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 19 Ocak 2016  Salı  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – ACOUSTİK DREAM, 2 – AQUA, 5 NUR KIZI yeterli olur görüşündeyim

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – KAVAZAR, 10 – TİBO ARASINDA geçer görüşündeyim. 2 – BERATIN KIZI sürpriz bekleyenlere tavsiyem.

3. KOŞU: 6 – İBRA ve 1 – COFFEE BEAN mücadelesi bekliyorum.

4. KOŞU: 1 – LORD OF İSTANBUL tek yazılabilir.

5. KOŞU: 2 – DERHADIR ve 5 – TOROS ASLANI ayrım yapılmadan yazılmalıdır.

6. KOŞU: 3 – KATI SEMİH bu guruba göre kazanması en muhtemel bir at, 6 – YÜKSELİM’in bu ata rakip olabileceğini sanıyorum.

7. KOŞU: Günün en zor yarışı gibi gözüksede ben çok büyük bir sürpriz beklemiyorum bu koşuda. İlk olarak sürpriz yapmasını düşündüğüm tek atı vereyim oda 13 – GÖZYAŞI TAŞI daha sonra puanlarına göre ilk 4 atı yazınız bunlar 5 – BÜYÜK BURÇ, 1 – BEYAZ ÖRTÜ, 3 – ADALI HALİL ve 10 – İBOKAYA. 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.