19 MART 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 19 Mart 2016 CUMARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Güzel bir haftasonu olması dileğiyle diyelim ve 19 Mart Cumartesi günü gündüz yarışı olarak ADANA’daki yorumlarımıza geçelim. Adana’da güzel bir program bizleri bekliyor. Gerçekten ne zamandır böyle zevkli bir programa şahit olmadık. Gündüz ADANA, Gece ise İSTANBUL yarışlarına elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce yorumlamaya çalışacağız. Adana Tahminlerini ben verirken, İstanbul tahminlerine saygıdeğer abim BY-HİKO yer verecektir. Bizler sizlere elimizden geldiğince kurgularınızda yardımcı olmaya hazırız. Tek dileğimiz bizlerin sunduğu şablonlara kendi tuttuğunuz safkanları eklemenizdir. Unutmayın bizlerin gözünden kaçan safkanlar belki sizlerin dikkatinize takılır. Bu oyunun bir ŞANS oyunu olduğunu unutmayalım, güzel bir haftasonu ve nasipse kazançlı bir haftasonu olmasını dileyelim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin Handikap-17 mücadelesi ile Adana’da gündüz yarışına start verilmektedir. Genel olarak incelediğimde favori ve please safkanların başarılı olduğu bu koşuda; 7 – JAKŞİ JİLKI ve 6 – ATES KUSU ilk önereceğim safkanlardır. Daha sonra şanslı gördüğüm isim 2 – AKINŞAH kuponlara yazılabilir.

2. KOŞU: Adana’da beşli ganyanın başlangıç ayağı olan 4 ve Yukarı Arapların Handikap-14 yarışında önerebileceğim isimler; 7 – ESMER EFE , 8 – CENGO ve 5 – BİMEN öncelikli olarak şanslı bulduğum safkanlardır. Süpriz arayanlara önerim ise; 11 – GÜNALHAN değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile dörtlü ganyan oyunu başlayacaktır. Burada 9 – GÖZDECAN her ne kadar banko gibi gözükse de MAIDEN olması açıkcası beni biraz ürkütüyor. Bu yüzden GÖZDECAN’ı tek atmayanlara önerebileceğim safkanlar şunlardır; 7 – ITALIANO ve 5 – DAR ES SALAAM geniş kuponlar da yer alabilecek diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU: 2 – BARDAM önceki koşular da göstermiş olduğu performansı ile yine hazır bir şekilde gireceği bu yarışı kazanmaması için hiç bir etken yoktur. 2 – BARDAM burada banko bizlerin seçmiş olduğu banko olacaktır. Lakin yarış içerisinde ne olur ne biter bilemeyiz. Bazen bakıyoruz kardeşler ve kıyaklar hava da uçuşuyor. Yine de dikkatli olursanız bizler sizlere ufak şablon veriyoruz, tuttuğunuz isimleri muhakkak ekleyiniz.

5. KOŞU: 3 – DASKYLEION günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerimizdir.

6. KOŞU: Son ayak hani derler ya bir şeyin kuyruğunun koptuğu nokta olacak gibi… Burada uzun süredir yarış almamasına rağmen son galobu hoşuma giden ve adeta bomboş kilo ile koşacak olan 7 – İZZETAĞA bir süprize imza atabilir. 2 – AKABEY bu aralar ismini sıkça duyup, bahsettiğimiz jokeyi Hışman Çizik ile kendine potoda bulabilir. Bir diğer ön plana çıkan isim yine uzun bir aradan sonra yarışa katılacak olan 4 – ALİBEGİ dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle bu safkanları yazıyorum ki benim dikkatimi çektikleri için. Daha sonra elbetteki koşunun favori veya please isimlerine incelemem sonucu yer vereceğim. Ama benim stilim bu. Öncelikle o koşuda süprize yatkın bir genel durum var ise önereceğim isimlere önce süprizlerle başlarım. Diğer şanslı safkanlara gelecek olursak; Koşunun favori ismi 5 – KARA KANTOS ve please durumdaki 9 – KAMALIÇAŞ yazılmadan zaten kuponu riske atmış oluruz. Benim Cumartesi Adana yorumum bu şekildedir. Nasipse siz değerli yarışseverlerimize kazançlı olmasını temenni ederiz.

 

19 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 7 – 6 – 2

2.AYAK: 7 – 8 – 5

3.AYAK: 9 – GÖZDECAN // 7 – 5

4.AYAK: 2 – BARDAM (BANKO)

5.AYAK: 3 – DASKYLEION (BANKO)

6.AYAK: 7 – 2 – 4 // 5 – 9

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.