19 KASIM 2019 – DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNİ

19 Kasım 2019 Salı günü Diyarbakır Hipodromu’nda gerçekleştirilecek 8 koşu ile günün ilk at yarışı programı ekranlara gelecektir… Diyarbakır’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı 3. Koşu ile saaat 14:00‘de verilecektir.

Urfa ve Diyarbakır gibi yerlerde sürpriz sonuçların öne çıkmasından ötürü sizlere verilen tahminlerimizde favorileri biraz geride tutmaktayız… Hatta bazı koşularda favorilere yer bile vermediğimizi görüyorsunuzdur… Burada yarışseverler şunu idrak edebilmeli; Bizim amacımız gelişigüzel favorileri, plaseleri sizlerin kuponlarına yazdırıp geçmek değil. Zaten favori konumunda ki isimleri yarışseverler görüyor ve genellikle de yazıyorlar. Ama birde gazetelerin favori gösterip, aslında o grupta favori çıkmaması gereken safkanlar var. Burada da maalesef sizleri yanıltmaya yönelik bir yol izliyorlar. Hiçbir zaman gazetelerin ön sayfasına, puanlara bakarak ilk dört atı yazayım geleyim şurada da favoriye Halis bey biniyor tek atayım böylece kurgulayayım demeyin. Galoplar, yarışlar, biniciler ve daha önce ki koşularda ki kilo çok önemli. 50 kg. ile bir önceki yarışta birinci gelen safkanı, bir sonraki koşuya favori koyup üzerinde ki ağırlığı 60 kg.’ya çıkarıyorlarsa durun bir iki dakika düşünün… Bu safkan gerçekten bu kiloyu kaldırabilecek yapıda mı inceleyin… Lafın kısası, kendi çalışmalarınıza öncelik verin bizlerinde sizlere sunmaya çalıştığı safkanlara göz gezdirin… Kafanıza yatanları kuponlarınızda değerlendirin… Burada ki amaç bizim tahminimizi aynen yatırmanız değildir. Sadece bilgi ve fikir alışverişinde bulunabilmek. Bütün bunları da bir kenara bırakarak bizim tahminlerin hemen altından sizlerde kendi tahminlerinizi (ŞABLON ŞEKLİNDE DEĞİL), siteye gönderebilirsiniz. Biraz özenli gönderirseniz, onaylarız… Hiç bir zaman kimsenin kuponunu ayırt etmedik. Neticede bizlerin gözünden kaçan safkanları siz yakalayabilirsiniz. Yarışseverler, bizlerin şablonunun haricinde sizlerinde tahminlerinizi incelemektedir… Her ayağı bir satıra gelecek şekilde ve yatırılabilir haliyle gönderilen her tahmin onaylanmaktadır… Bol şanslar dileriz.

19 KASIM 2019 SALI Diyarbakır 12. Yarış gününde 8 koşu ekranlara gelecektir. 19 KASIM 2019 (19.11.2019) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4 mücadele ile Diyarbakır Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1.15.35’lik derecesiyle öne çıkan 11 – WHITE LEGEND (8 ile eküri) küçük kuponlarda alternatif tek yazılabileceğini düşünüyoruz… WHITE LEGEND eksik koşarsa; 1 – GEYİKLİ , 3 – COME OUT GIRL ve 9 – DEROŞ‘un hata kollayacak diğer şanslılar olduklarını belirtmek isteriz.

 4. KOŞU 3 Yaşlı 11 Arap atının katılacağı MAIDEN/DHÖW koşu, 1200 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir… Beşli Ganyan’ın başlangıç startını oluşturan bu yarışta; 3 – TEK KIRALI ve 6 – DENİZLİ başarılı dereceleri ile rakiplerinin birer adım önünde yer alan safkanlar olduklarını gözlemliyoruz… Rakip yazmak isteyen yarışseverler; 4 – ZAFERİNOĞLU‘nu gözardı etmesinler diyelim… 

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların start alacağı HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi yarışı ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 9 safkan sahaya birincilik için çıkacaktır… 6 – REMİLİKIZ son koşusu’nda 1.21.60 yaparak rahat bir birincilik elde ettiğinden ötürü yine kazanması en muhtemel safkan olarak koruduğu formuyla küçük kuponlara tek yazılabileceğinin altını çizelim… Rakip olarak; 7 – KIRKDOKUZ ve 1 – DEHİBE HANIM‘ı değerlendirebiliriz… Daha geniş oyunlarda ise sürpriz olarak 3 – HIZLI ZELİŞ yazılabilir.

 6. KOŞU : DİYARBAKIR BÖLGESİ VETERİNER HEKİMLER ODASI KOŞUSU ŞARTLI-5/DHÖW mücadelesiyle birlikte Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 11 Arap safkanın start alacağı 1200 metrelik kum pist çekişmesinde; 1 – TASARIMCI ve 4 – BURÇAKHAN arasında ki çekişme birinciyi belirleyecek gibi duruyor…

 7. KOŞU : 3 ve Yukarı İngilizlerin 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 yarış ile tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. Koruduğu formu ve etkili pilotu ile tekrar start alan 3 – NİZAMİ‘yi günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğiz.

 8. KOŞU Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN/DHÖW mücadele ile günün son startı verilecektir. 3 Yaşlı 11 Arap atının start alacağı 1200 metrelik kum pist çekişmesinde; 5 – ADUL , 9 – HAKİME , 6 – ATİFET ve 7 – BARIŞ OLSUN sıralamasını bütçenize göre kurgulamanızı öneriyoruz.

19 KASIM 2019 – DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 11 – WHITE LEGEND // 1 – 3 – 9
  2. AYAK3 – 6 // 4
  3. AYAK: 6 – REMİLİKIZ // 7 – 1 // 3
  4. AYAK: 1 – 4
  5. AYAK: 3 – NİZAMİ (BANKO)
  6. AYAK: 5 – 9 – 6 – 7 
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.