19 KASIM 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

19 Kasım 2019 Salı gününün ikinci at yarışı programı olarak ekranlara gelecek Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda ki 7 koşulu altılı ganyan oyununda, programın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30‘da verilecektir. 

Salı günü akşam yarışı olarak seyredeceğimiz ADANA altılı ganyan programında; Az atlı denebilecek koşular mevcut… Her ne kadar kolay bir altılı gibi gözükse de ADANA’nın da Urfa ve Diyarbakır’ı aratmadığının altını çizmek isteriz. Aslında genel olarak yarışseverlerin ortak noktası acaba programlar mı bizi yanıltıyor yoksa bu işin mutfağındakiler mi? Program olarak bizlere verilen yarış gazeteleri ve internet bültenleri… Mutfaktakiler ise; At sahibi, antrenör ve biniciler… 

19 Kasım 2019 SALI (19.11.2019) ADANA 1. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesiyle birlikte Adana’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Yarışlarını beğendiğimiz 8 – YILDIZLI ASLAN (10 ile eküri) , 6 – TALUZEK , 3 – DELİ TAHİR ve 11 – SERSERİ KIZ‘ın kuponlarda ayrımsız değerlendirilmesi taraftarıyız.

 3. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların 1300 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-17/DHÖW yarışı ile Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2 – ZÜBEYİR , 3 – ALYAYLA , 7 – MAHZUNKRAL , 8 – DÜNÜR ve 9 – KARA ATİK burada eşit şans tanınması gereken başlıca safkanlar olarak çalışmalarımızda öne çıkmaktadırlar.

 4. KOŞU 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ise, 1300 metrelik kum pistte yapılacaktır… Aynı zamanda Dörtlü Ganyan oyunu da bu mücadele ile başlamış olacaktır. ADANA’daki 1200 metrelik yarışını beğendiğimiz 2 – DRONGO sevdiği pistte kazanmaya en yakın isim olarak gözükmektedir.

 5. KOŞU TAŞKÖPRÜ KOŞUSU KISA VADE-8 yarışıyla birlikte Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 3 ve Yukarı 8 İngiliz atının katılacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki birincilik çekişmesinde; Ankara’da ki başarılı yarışı ile dikkatleri üzerine çeken 2 – ANGELS BOY öncelikli olarak kuponlarda yer verilmesini önereceğimiz safkandır. Hatta küçük kurgularda alternatif tek olarak yazılabilir… Rakipleri ise; 1 – KING SERKAN , 4 – HOT CHOCOLATE ve 6 – BABA HANCI geniş oyunlarda değerlendirilmelidir… 

 6. KOŞU : 2 Yaşlı 12 İngiliz safkanın katılacağı günün bir sonraki MAIDEN koşusu, 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Altılı’nın tabela ayağını oluşturan bu yarışta; Gördüğü yarışlar ile daha iyi duruma gelen 1 – ALPERENHAN‘ın öncelikli olarak kazanmasını ve MAIDEN’a veda etmesini bekliyoruz. Eksik koşması halinde; 8 – TEXAS RANGER , 11 – OCEAN POWER ve 12 – SERAP GIRL devreye girebileceğini düşündüğümüz diğer şanslılardır… Sürpriz için; 10 – KANİVAR ve 2 – BABA ÇAĞLAR‘ı takibe alabilirsiniz.

 7. KOŞU 3 Yaşlı 18 Arap atının start alacağı 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/DHT yarışı ile programın kapanış ayağını izleyeceğiz. Ağır kilosuna rağmen, grubun en başarılı safkanı olarak öne çıkan 1 – ÖKTEM‘i günün bir diğer teki olarak kuponlara yazabileceğinizi belirtelim… 

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

19 KASIM 2019 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 8 – 6 – 3 – 11
  2. AYAK: 2 – 3 – 7 – 8 – 9
  3. AYAK: 2 – DRONGO (BANKO)
  4. AYAK: 2 – ANGELS BOY // 1 – 4 – 6
  5. AYAK: 1 – ALPERENHAN // 8 – 11 – 12 // 10 – 2
  6. AYAK: 1 – ÖKTEM (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.