19 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI

CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

ADANA'da CUMARTESİ gecesi ekranlara gelecek olan 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 5 Koşu'da ekranlara gelecek olan "BÜRÜCEK KOŞUSU" olacaktır. 19 KASIM 2016 (19.11.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. YEDİLİ GANYAN'ın başlayacağı bu koşuda; 1 – SELMET ve 2 – NATIONAL birlikte şans verilecek isimlerdir. 5 – KAKAO sürpriz için değerlendirmeye değer…

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 koşusu ile ADANA YEŞİLOBA'da ALTILI GANYAN'ın birinci ayağı için start verilecektir. 10 – ESMER EFE ve 7 – KAMALIÇAŞ ikilisinden birincilik beklediğimin altını çizmek isterim. Daha sonra; 3 – HAYATI CEDİD , 1 – BURÇAKHAN ve 4 – BEYAZ ÖRTÜ geniş kuponlara yazılmasını önereceğim diğer şanslı safkanlardır.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN oyunu ise; 1500 mt.'lik kum pist mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 5 – MAHREM ve 4 – RED ANGEL birinciliğin en güçlü adayları olup küçük kuponlarda yeterli olabileceğini düşünüyorum. Lakin rakiplerini yazmak gerekirse; 2 – COELACANTHE ve 10 – SOYDAN olacağını belirtelim. 8 – BAHÇEŞEHİRLİ , 1 – AFRICAN QUEEN ve 6 – SABRİ BABA sürprizcilerin takibe alarak, değerlendirebileceği isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 – KAYIKÇI son koşusunda alacağı yarışı hediye etti gibi birşey oldu sanırım veya jokey hatası mı dersiniz bilemem… Bu defa E. SİNCAN biniyor ve birinciliği onunla tadacağını düşünerekten günün ilk banko safkanı olarak öneriyorum.

5. KOŞU: ​2 Yaşlı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleştirilecek olan BÜRÜCEK KOŞUSU 1300 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Zorlu bir KV-6 mücadele olmasını beklediğim bu yarışta; 1 – KIYAMET'in birinciliğe daha yakın olduğunu belirterek günün ikinci banko safkanı önerisinde de bulunmak isterim.

6. KOŞU: ​3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile ALTILI'nın tabela ayağı için start verilecektir. 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pist yarışı olan bu koşuda; 7 – SPLENDOR ve 1 – APIKO DORA ikilisini ayıramadığım için özellikle küçük kupon yapanların bu safkanları ayırmadan yazması gerektiğini düşünüyorum. 4 – GUNNER en ciddi rakip olabilecek bir isim, geniş oyun yapanların muhakkak gözden uzak tutmaması gerekir. 9 – BOTAN VADİSİ , 11 – SAKE BOMB ve 2 – CANLI HEDEF sürprizin kralı olur ve tadından yenmeyecek ganyanlar ile gelebilirler, dikkat.

7. KOŞU: ADANA'da son ayağa geldiğimizde yine bir MAIDEN koşu ile karşılaşacağız. 1 – BÜYÜK LODOS öncelikli olarak tuttuğum safkan olup, tek bırakılabilecek bir isimdir. Lakin MAIDEN olmasından ötürü geniş kuponlar için yarışseverlere; 10 – TİREBOLU , 6 – HATAYLI , 5 – GEZGİNCİ ve 9 – TEKİRDAĞLI'yı yazmalarını öneririm.

19 KASIM 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 10 – 7 // 3 – 1 – 4
  2. AYAK: 5 – 4 // 2 – 10 // 8 – 1 – 6
  3. AYAK: 4 – KAYIKÇI (BANKO)
  4. AYAK: 1 – KIYAMET (BANKO)
  5. AYAK: 7 – 1 // 4 // 9 – 11 – 2
  6. AYAK: 1 – BÜYÜK LODOS // 10 – 6 – 5 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.