19 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 19 Kasım 2015 Perşembe günkü programında 8 Koşu bulunmaktadır. Yedili Ganyan / Yedili Please saat: 18:00’de Altılı Ganyan ise saat: 18:30’da başlamaktadır. Biz boş koşuda dahil olmak üzere sizlere çalışıp çıkardığımız atları sunmak isteriz. Çünkü; Farklı bahis türleri oynayan arkadaşlarıda düşünmek lazım. Kocaeli KARTEPE hipodromunda herkese bol şanslar dileriz. Tuttuğunuz atlar ganyan olsun… Bizler aracıyız, asıl altılıyı bulacak olan sizlersiniz. Biz yardımcı olmak için elimizden geldiğince sizlere ÜCRETSİZ bir şekilde ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ sunmaktayız.

 

1. KOŞU: Süprize açık bir ayak. Eküriler sürdirek favori görünüyor 2 – GÖRÜNTÜ ve 4 – KÖSENİM. Lakin favorilere ciddi rakip olabileceğini düşündüğüm at 8 – YASEMİNİM buranın hakkından gelebilir. 

2. KOŞU: Yedili Ganyan ve Yedili Please ayağına 2 – AYVENT öneriyorum. Koşularına göre ve etkili jokeyi ile bu grubu sırtına alıp gezdirmesi lazım. 

3. KOŞU: Altılının ilk ayağından yatmamak için HEPSİ diyorum. Gerçekten başarılı atların bir araya geldiği bu koşuda bakalım favoriler mi birinci gelecek yoksa kendini unutturan atlar mı gelecek. 

4. KOŞU: Etkili, başarılı ve iyi anlaştığı jokeyi ile 6 – DİNAMİK öncelikli atımdır. Diğer sıralamamdaki atlar ise geniş oynayanlara; 4 – EFEKAN , 2 – KOŞUCU , 5 – TİBET , 3 – POWER.

5. KOŞU: 5 – URLA ZAMANI günün en sağlam bankosudur. 

6. KOŞU: 5 – TAMERCAN, bakalım KOCAELİ pistini beğenecek mi 🙂 M.KAYA ile burada bence ilk at olarak kuponlara yazılması gerekir. Çok seri bir stile sahip olan TAMERCAN daha önce İSTANBUL’da AS GRANDFATHER’a 4.5 BOY Fark atarak yarışı kazanmıştı. O yarışta ONUREFE’de vardı. Eğer pisti yadırgamazsa burada potoya uzanacak olan tek attır. Ama işler karışır evde hesap çarşıya uymaz ise o zaman rakipleri devreye girer. Bunlar, 1 – SATEN , 2 – AS GRANDFATHER , 3 – GIGABYTE…

7. KOŞU: Artık MAIDEN’dan çıkarsalarda, biz de her seferinde tek atmaktan kurtulsak bu 7 – GURBETÇİLE’yi. Bu atın handikap puanı oldu 42 daha neyi bekletiyorsunuz veya niye çıkaramıyorsunuz. Yahu geçenlerde ÖMER KAYA bindi ikinci getirdi. Şimdi yine eski jokeyi E.N.TÜFEKÇİ binmiş. O da hep tabelalarda üçüncü, ikinci getirmiş. Şimdi bu atı tek atın desem ben suçlu duruma düşerim. Çünkü her ne kadar mesafe uzadıysa da bu at demek ki istikrar haline getirdi ikincilikleri, üçüncülükleri buradan rakip olarak kendisine Kocaeli pistinde son iki koşusunda güzel ikincilikler elde eden 3 – CESURTAY ve yakın takibinde yarışlar bitiren 1 – BABA FIRAT burada en yakın rakipleridir. Belki mesafenin birazcık daha uzaması GURBETÇİLE’ye yaracak diyeceğim ama diğerlerinin de ikincilikleri var o yüzden tehlikeye atmamak lazım.

8. KOŞU: 6 – ZAPPA (ROYAL ABJAR yavrusu kısa mesafelerde etkili olabiliyorlar dikkat) , 9 – PRENSES DEHERE , 5 – KHALASAR ile son ayağı geçeriz diye ümit ediyorum. Bu ayağın süprizi 1 – MAKTOUB ve 2 – DANCO olabilecek durumdadır. Geniş kuponlara yazanlar zarar etmezler.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.