Loading...

19 KASIM 2015 – ANKARA ALTILISI

19 KASIM 2015 – ANKARA ALTILISI

ANKARA’da ALTILI GANYAN heyecanını sizlerle paylaşmak çok güzel. Sevdiğimiz güzel yerlerden bir tanesi de ANKARA PROGRAMIDIR… Programda bir 7’li Ganyan ve Please oyunu ve TEK ALTILI programı mevcuttur. Saat: 13:00 ‘da YEDİLİ GANYAN / YEDİLİ PLEASE başlıyor, Saat 13:30 itibariyle de ALTILI Ganyan başlamaktadır… Herkese canı gönülden Bol ŞANS dilerim…

 

1. KOŞU: Yedili ganyan ve yedili please ayağına bu iki atı öneriyorum. Sanırım dışına çıkmaz. 4 – ÇALIK ve 3 – BEŞİRYILDIZ ( 6 ile eküri)

2. KOŞU: Ankarada Altılı Ganyan heyecanı 2. koşu ile başlıyor. Burada sırasıyla vereceğim atları kuponlarınıza yazmanızı öneririm.  8 – PRENSES IRMAK ( 4 ile eküri) , 2 – ÇINAR EFE ve 5 – DAUGHTER OF THESUN. 

3. KOŞU: Bu ayak aslında 8 – ŞAHENŞAH birazdaha birinciliğe yakın bir isim olarak gözüküyor ama rakipleri de onun kadar iyiler. Sağlama almak isteyenler 3 – HAYAL PERİSİ , 5 – PAMUK NİNE , 9 – BALIKESİRLİ ile bu ayağı geçebiliriz. Burada kumu ne kadar eksik olsa da bir süprize imza atabilecek at ise 2 – BUHARALI olabilir.

4. KOŞU: Sözün özü 2 – 4 – 5  yeterli. Açıklamaya gelirsek; Mesafe 2100 mt. Kum, 1 ve 6 numaralı atlar dişi bu yüzden eliyorum… Bu mesafeyi ancak dişilerin içinde bir grupta yer alırlarsa belki gelirler, ama burada erkek atlar var öncelik onların diye düşünüyorum. 2 – 3 – 4 – 5 Erkek atlar. 3 numara Royal Abjar yavrusu bu kadar uzun mesafeye gidemez onuda eledik. Kaldı 2 – 4 – 5 numaralı atlar. Burada 2 – OTTOMAN SLAP her şekilde tek çıkıyor. Ama favoriyi tek atmak istemeyenler ise 4 – YİĞİT KRAL ve 5 – ABRACADABRA’yı öneriyorum. 

5. KOŞU: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 (Kısacası HEPSİ). Küçük kuponlar için 2 – TO BE BY YOUR SIDE ve 4 – HAMARAT’ı öncelikli olarak önerebilirim. Bu iki at gelmezse burası karışır.

6. KOŞU: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 Bu ayağıda tıpkı 4. ayak gibi kapatmanızı önereceğim. ŞARTLI-4 bir koşu ne zaman ne olacağı belli olmayan bir yer. Geçenlerde 7 atın koştuğu yerde 4 at yazdık 5. at çıktı geldi. Biz hepsi diyelim kafamız rahat etsin. Az at var zaten. 

7. KOŞU: 1 – DİZDAR BEY ve ÖMER KAYA’ya son ayakta sığınalım bakalım. Burada uzak ara kazanmasını bekliyorum.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

4 Yorum - "19 KASIM 2015 – ANKARA ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
yusufbulentozsonmez

emeğinize sağlık

Mehmet

Sizleri teprik ederim sayfa harika yalan dolan yok herşey dürüstçe