19 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 19 HAZİRAN 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

19 HAZİRAN PAZAR günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 6. Koşu’da 4 ve Yukarı Arap safkanların katılımıyla gerçekleştirilecek olan KV-7 mücadelesi ile “TULYAR KOŞUSU” olacaktır. 19 Haziran 2016 Pazar İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-1 mücadelesi ile İZMİR’de ilk defa start alacak 10 safkan birincilik için piste çıkacaktır. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda birinci 3’lü ganyan oyunu da başlayacaktır. 1 – AKIN AKIN kazanmaya yakın gördüğüm ilk isimdir. En ciddi rakipleri 7 – OYUNBOZAN , 3 – BAŞAKHAN ve 6 – ERKUTAY (4 ile eküri) olacaktır. Sürpriz için; 9 – FAHRİYENİNKIZI ve 5 – EFE YÜREK değerlendirilebilir. İlk defa koşacak safkanlar olduğu için biraz sıkıntılı bir koşu olabilir. Lakin yine belirtmek isterim 1 – AKIN AKIN bu koşuda çok at yazmayacak yarışseverlere önerimdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesi 1100 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. Bu koşu ile yedili oyunları başlayacaktır. 5 – TİRAN (4 ile eküri) bu defa eküri avantajı ile kazanmaya en yakın isim olup banko olarak önerimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-1 mücadelesi ile İZMİR’de altılı ganyan heyecanı başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – KUZEN öncelikli olarak tuttuğum isimdir. En ciddi rakibi ise; AĞAKARACA yavrusu olan 6 – ÖZBARIŞ olacaktır. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda ise; 7 – TEZCANLI , 1 – ALTIN ATAK ve 3 – GÜVEN BEY hata kollayacaktır.

4. KOŞU: İZMİR’de Beşli ganyanın başlangıç koşusunda 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 3 – LEVES ve 8 – NURİ BEY rakiplerine göre bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip ikilidir. En yakın rakipleri; 2 – UNCHAIN MY HEART ve 7 – NERI VALIANT olacaktır. Sürpriz için 1 – ALTINBEŞİK ve 5 – FELEKSOR dikkat.

5. KOŞU4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi aynı zamanda Dörtlü ganyanın başlangıç koşusu olan 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda biraz sürprize gebe bir yarış olacağını belirtmek isterim. Neden derseniz YAMAK koşularında genelde favoriyi getirememe gibi aksaklıklar söz konusu olabiliyor. Bu yüzden sıralamamda öncelikle favori ve please isimlere yer vereceğim, ondan sonra sürpriz yapmasını beklediğim safkanları sizlere önereceğim. 2 – MATMAZEL ÇİKOLATA , 11 – TANZER , 12 – SADIK AĞA ve 5 – AMPHITRITE (1 – DOMINANT SON ile eküri) öncelikli olarak kuponlara yazılması gerekir. Bunların yanı sıra sürpriz isimlere bakacak olursak; 3 – KANAS , 6 – ESİNHAN , 8 – MY LUCKY GIRL ve uzun süredir start almamış olsa da galoplarını beğendiğim 7 – MISS ZEYNEP değişik bir yarış sergileyebilir.

6. KOŞU: 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek TULYAR KOŞUSU 4 ve Yukarı Arap safkanların KV-7 mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 4 – TAYFUNER günün bankosu olarak önereceğim isimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. Bu koşuda; Arka arkaya kazandığı birincilikleriyle  dikkatleri üzerinde toplayan 2 – FAIRY FAST koşuyu kazanmaya en yakın safkandır. En ciddi rakibi ise; Grubun en yüksek handikap puanına sahip ve son koşularında formunda gelişmeler kaydeden 4 – ÇARÇIRA olacaktır. 1 – YORKVILLE QUEEN kapalı kutu sürpriz için değerlendirilebilir. 

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi ile İZMİR’de günün son startı verilecektir. 16 safkanın start aldığı bu zorlu mücadelede; Ağır kilosuna rağmen grubun üzerinde olan 1 – ALAKIZ alternatif bankom olarak önerimdir. En ciddi rakibinin 3 – ARAP TURGAY olacağını söyleyebiliriz. 2 – TUMBULEFE ve 4 – DEVRAN (6 ile eküri) favori isimlerin eksik koşması durumunda söz sahibi olabilecek safkanlardır. 14 – İNSUYU ve 15 – MEHMETİN OĞLU sürpriz için uğraş vereceklerdir.

19 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – KUZEN // 7 – 1 – 3
  2. AYAK: 3 – 8 // 2 – 7 // 1 – 5
  3. AYAK: 2 – 11 – 12 – 5 (1 ile eküri) // 3 – 6 – 8 // 7
  4. AYAK: 4 – TAYFUNER (BANKO)
  5. AYAK: 2 – FAIRY FAST // 4 // 1
  6. AYAK: 1 – ALAKIZ // 3 // 2 – 4 // 14 – 15
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.