19 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 19 Haziran Pazar günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

Uzun süredir İSTANBUL programları 8 Koşu veya 9 Koşu olarak ekranlara geliyordu. Pazar günü sadece 7 Koşulu program ile yarışseverlerle buluşuyor. Programda iki önemli yarış bulunmaktadır. “ŞADİ ELİYEŞİL KOŞUSU” ve “KANDİLLİ KOŞUSU” İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda KV-8 ve KV-6 mücadeleler ile gerçekleşecektir.  19 Haziran İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromunda yedili ganyan oyunu başlayacaktır. Çalışmalarında dikkatimi çeken 1 – MANTICORE bu koşu için banko olarak bırakılabilir.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL’da altılı ganyan oyununa start verilecektir. 1 – SÜVARİOĞLU , 6 – TURANHAN ve 2 – BUDAKHAN öncelikli olarak bu koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm safkanlar olup rakip olarak; 

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile İSTANBUL’da Beşli Ganyan oyunu ekranlara gelecektir. Bu koşuda; 1 – WINTER GALLOP öncelikli olarak ağır kilosuna rağmen etkili jokeyiyle birlikte ilk şans vereceğim safkan olacaktır. En ciddi rakibi ise; 3 – BABBINO CARO (7 ile eküri) olacaktır. Sürpriz için hafif kilo avantajı ile 5 – FIRST POWER ve 8 – JUNIOR PAN değerlendirilebilir.

4.KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-3 mücadelesinde; 2 – HAYAL DÜNYASI alternatif banko olarak düşünülebilir. Rakip arayanlar; 11 – YEDİİKLİM , 1 – MURTECİZCAN , 9 – TEMİZKAAN ve 3 – AHUBALASI‘nı değerledirebilirler.

5.KOŞU: Günün önemli yarışı olan ŞADİ ELİYEŞİL KOŞUSU‘na 4 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesi ile gerçekleşecektir. Bu mesafedeki bitiriş derecesi rakiplerine göre iyi olan 1 – GOLDEN TOWER günün bankosu olarak sizlere önerimdir.

6. KOŞU: Bir diğer önemli yarış KANDİLLİ KOŞUSU ise altılının tabela ayağında ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı Arap safkanlarının KV-6 mücadelesinde; 1 – BEYAZ KULE etkili ve uyumlu jokeyi ile bir kez daha kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Tuttuğunuz safkanlar var ise yanına ekleyebilirsiniz. Günün bir diğer bankosu olarak değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İSTANBUL’da günün son koşusuna start verilecektir. Bu koşuda 4 – ALKANHAN ve 6 – ROSE HILL ağır gruplarda koşarak yaptıkları dereceleri ile burada birinciliğe yakın gördüğüm ikilidir. Rakip olarak; 2 – KEPEZ STORM , 8 – OGHUZ ve 1 – MY SWEET LADY (10 ile eküri) değerlendirilebilir.

19 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 6 – 2

2.AYAK: 1 – WINTER GALLOP // 3 – 5 – 8

3.AYAK: 2 – HAYAL DÜNYASI // 11 – 1 – 9 – 3

4.AYAK: 1 – GOLDEN TOWER (BANKO)

5.AYAK: 1 – BEYAZ KULE (BANKO)

6.AYAK: 4 – 6 // 2 – 8 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.