19 EKİM 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

19 Ekim 2019 (19.10.2019) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 52. Yarış gününde; 8 Koşulu program ekranlara gelecektir. Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde ki KISA VADE-7/DHÖW mücadelesiyle ŞİRİNYER’de Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. Denk güçte isimlerin bir araya geleceği bu koşuda, HEPSİ denilmesi taraftarıyız.

 4. KOŞU 3 Yaşlı 14 Arap safkanın 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki MAIDEN/DHÖW yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 7 – TİLGARİMO , 5 – KRAL OLCAY , 4 – ESENTÜRK , 6 – TALANTAY ve 14 – İNCİ KÜPELİ‘yi yazıp bu ayağı rahatça geçebileceğimizi düşünüyoruz.

 5. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3 mücadelesiyle birlikte Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 342 gündür start almıyor olsa da düzenli bir şekilde galop yaptırıldığını gözlemlediğimiz 7 – GRAYOCEAN grubunda üst sınıf safkanı olması sebebiyle günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

 6. KOŞU HAVUÇEROL KOŞUSU KISA VADE-8/DHT yarışı ise, 1300 metrelik çim pistte 3 Yaşlı 8 Arap atının katılımıyla gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Üçlü Ganyan oyunu da bu mücadele ile başlamış olacaktır. Bu pist ve mesafede 1.25’lik dereceye sahip olan 4 – ILDIRLI ve 3 – DEMİRHASAN‘ı kuponlara ayrımsız yazmanızı öneriyoruz… 

 7. KOŞU 3 ve Yukarı 12 İngiliz atının ŞARTLI-4 koşusuyla birlikte tabela ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli çim pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – GÜZELAT ve 4 – OĞLUM MURAT ikilisi burada eşit şans tanıyacağımız safkanlardır.

 8. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16 koşusu ile günün son startı verilecektir. Son koşusu’nu ölçü almadığımız 15 – POWER BY FIRE bu pist ve mesafede etkili koşabilen hatta kazanabilen safkan olduğunu önceki yarışlarında göstermiştir… Yine burada mesafe ve grubun uygun olduğunu düşündüğümüz POWER BY FIRE fotoyu önde geçmeye en yakın isimdir.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

19 EKİM 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 7 – 5 – 4 – 6 – 14
  3. AYAK: 7 – GRAYOCEAN (BANKO)
  4. AYAK: 4 – 3
  5. AYAK: 1 – 4
  6. AYAK: 15 – POWER BY FIRE (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.