19 EKİM 2018 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

19 Ekim 2018 CUMA günü İSTANBUL Veliefendi Hipodromu’nda 9 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 16:45’de ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

19 EKİM 2018 Cuma, İSTANBUL 83. Yarış gününde 9 koşu ile ekranlara gelecektir. 19 EKİM 2018 (19.10.2018) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI 1900 metrelik çim pist üzerinde yapılacak ŞARTLI-4 yarışa; 3 ve Yukarı 8 İngiliz atı katılacaktır… Veliefendi Hipodromu’nda İstanbul altılı ganyan oyununun ilk startı, 1. ALTILI GANYAN programının başlangıç ayağı için verilecektir. Bu defa daha hazır gireceği mücadeleden birincilikle ayrılmasını beklediğimiz 3 – ASHRAQA küçük kuponlar da risk alınarak tek atılabilir… Genel olarak baktığımızda da safkan ve binici uyumunun önemli olduğunu belirtmek isteriz. ASHRAQA ile Ö. GÖNÜLTAŞ’ın beş kez start almış olması ve diğer safkanların binicileri ile ilk defa piste çıkacak olmalarını da gözardı etmemek gerekir. Rakip yazacak yarışseverlerimiz; İSTANBUL’da ASHRAQA en yakın takipçisi olan 2 – VICTORY FLIGHT ve yine takip atımız olan, hata kollayan 1 – HECTOR geniş kurgularda ihmal edilmemelidir.

 2. KOŞU 3 Yaşlı Arapların 1300 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri MAIDEN/DHÖW koşu ile 1. BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik derecesi 1.20.39 olan 4 – BEYHANEFE bu ikincilikleri alışkanlık haline getirmemesi ümidiyle, mesafenin de uzamasının lehine olacağını düşündüğümüzden alternatif tek olarak değerlendirilebilir… Tabi yine eksik koşması halinde; 2 – AKTUĞ asla hata affetmeyecek safkan olup, fotoya rahat bir şekilde uzanabilir. Sürpriz arayacaklar; 3 – BARBAROSBEY , 1 – AĞANARLICA ve 9 – YURTYAPAN‘ı kuponlarına yazarak geniş oyun yapabilirler.

 3. KOŞU : EŞREF SOMTÜRK KOŞUSU KISA VADE-8 yarış ile 7’Lİ PLASE’nin başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1600 metrelik çim pistte izleyeceğimiz günün ilk önemli mücadelesinde; 1 – MONTANA ve 2 – LAST SHADOW uygun grupta kendi aralarında ki tatlı çekişme ile fotoda birinciliği belirleyecekler gibi duruyor… Tek sürpriz isim olarak gördüğümüz 3 – KATMA DEĞER‘in geniş kuponlara yazılması taraftarıyız…

 4. KOŞU  – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arap safkanların 2200 metrelik uzun mesafeli çim pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW yarışıyla birlikte 2. ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. İçlerinde tek hazır ve bu mesafede başarıya uzanacak şekilde gözüken 4 – AKSAKAL günün ilk bankosu olarak kuponlarınıza sunacağımız safkandır. 

 5. KOŞU 1900 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/Dişi yarışında; 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın zorlu sınavını seyredeceğiz… Aynı zamanda 2. BEŞLİ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlamış olacaktır. 2 – BACKSTAGE , 3 – OVER ALL ve 5 – SHANGHAIS GIRL çalışmalarımızda önplana çıkardığımız isimler oldular… 1 – ÖCAL TAY ilk defa İSTANBUL’da start alıyor yani kapalı kutu, geniş kupon yapanlar gözardı etmesinler deriz… 

 6. KOŞU GÜNEN ÖKTEN KOŞUSU KISA VADE-9 mücadelesinde; 2 Yaşlı 7 İngiliz atının birincilik çekişmesi için start verilecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 1200 ve 1300’deki başarılı dereceleriyle, galobunun da iyi olması ve etkili pilotuyla tekrar start almasından ötürü 1 – ENJOY günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir…. Sizlerde inceleyip karar verebilirsiniz.

 7. KOŞU ANADOLU HİSARI KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir… 1900 metrelik çim pistte, 4 Yaşlı 7 Arap atının start alacağı mücadelede; 1 – ALİŞİR ve 6 – SİNANLI ikilisi daha öncede geçtikleri rakiplerinin yanında kazanması en muhtemel isimlerdir… 4 – AYAHNA bu ayağın sürprizi olarak düşünülebilir. Tabi tuttuğunuz safkanlar var ise kuponlarınızda yer vermeyi unutmayın. Öncelik, kendi tuttuğunuz atlar olsun…

 8. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 koşuda; 2 Yaşlı 7 İngiliz atının birincilik mücadelesi vereceği bu yarışta; Uzun start arası olsa da galoplarında formunu koruduğunu gözlemlediğimiz 4 – SERENITY kısa mesafede, dinçlik yarışı çıkarabileceğinden ilk başta kuponlarda olması gereken isimdir. 2 – CAVARADOSSI , 1 – CANOĞLUM , 5 – GRASHOF ve 3 – UĞUR BUBAM‘ı yazıp, bu ayağı rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

 9. KOŞU Program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/DHÖW yarış ile günün son startı verilecektir. 3 Yaşlı 10 Arap atının zorlu sınavı 1300 metrelik çim pistte yapılacaktır. 4 – KARTAL KIZ‘da umarız dördüncülük ve ikinciliklerine son vererek bu defa MAIDEN’a veda eden isim olur… Çünkü; Son 4 koşusu 4 – 2 – 4 – 2 şeklinde neticelenmiş… Bu defa ya kazanır ya da sırada ki dördüncülüğünü alır. Rakipleri olarak; 7 – ŞAHIMSIN ve 8 – TULGAR‘ı ihmal etmemek gerektiğini belirteyim.

19 EKİM 2018 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

 1. AYAK: 3 – ASHRAQA // 2 – 1
 2. AYAK: 4 – BEYHANEFE // 2 // 3 – 1 – 9
 3. AYAK: 1 – 2 // 3
 4. AYAK: 4 – AKSAKAL (BANKO)
 5. AYAK: 2 – 3 – 5 // 1
 6. AYAK: 1 – ENJOY (BANKO)

19 EKİM 2018 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – AKSAKAL (BANKO)
 2. AYAK: 2 – 3 – 5 // 1
 3. AYAK: 1 – ENJOY (BANKO)
 4. AYAK: 1 – 6 // 4
 5. AYAK: 4 – 2 – 1 – 5 – 3
 6. AYAK: 4 – KARTAL KIZ // 7 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.