Loading...

19 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

19 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

19 Aralık 2015 Cumartesi BURSA At Yarışı  7 Koşulu bir program ile karşımızda. ALTILI Ganyan 2. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

Sayın yarışseverler maalesef 1 – 2 günlük bir süreçte talihsizlikler peşimizi bırakmadı. Haftasonuna daha dinç ve daha dinamik girmek istiyoruz… Tahminlerimizde Teklerimiz özellikle ikincilikler de kalması bizleri içten üzdü. Bu durumdan rahatsızlık duyduğumuz için tahminlerimize ek olarak tek atılabilecek safkanlara rakipler sunmayı düşünüyoruz. Bu şekilde en azından hem geniş kupon yapan yarışseverler hem de küçük kupon yapan yarışseverler kendilerine uygun şekilde kurgularını düzenlemelerini isteriz. // ile ayrılan bölümler geniş kuponlar için geçerlidir. // önceki tahmin küçük kupon yapanlar için idealdir. Saygılar, Bol ŞANSLAR…

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): Bu koşuda galoplarda ön plana çıkan safkanlar; 7 – KIZIM İLKNUR , 5 – İZELAY ve 2 – ESLEMTAY (8 ile ekürü). Öncelikli olarak bu safkanlar kuponlarda bulunmalıdır. Daha sonra koşuları da değerlendirdiğm de 2 – ESLEMTAY bir adım daha öne çıktı. Yine de MAIDEN bir koşu olduğu için; Bu üç safkanın yanına; 4 – İBİŞKIZI , 9 – VEZÜV ve 10 – VOLKAN KIZI ekleyerek sağlama almak gerekir.

SIRALAMA: 7 – 5 – 2 // 4 – 9 – 10

3. KOŞU: Bana göre denk güçteki safkanların bir araya geldiği bir koşu. Burada tek verebilmek veya iki at ile geçebilmek gerçekten riskli ve bir o kadarda cesaretli bir oyun olur. Öncelik sırasına göre; 1 – NUREYŞAN ilk at önerim olacaktır. Daha sonra; 2 – YÜKSELİN OĞLU , 3 – ALİ RUHİ , 4 – BAŞYAZAR , 5 – YİĞİT HORSE ,  10 – AKSİ KARDEŞ kuponlarda bulunmalıdır. Süprize imza atabilecek atlar ise; 6 – SEYFUN , 8 – BARLASTAY , 7 – RUHUM , 9 – TUMBUL DONEY. Bu ayak ya ilk sıralama ile gecilecek ya da kapanıp rahat bir yarış izlenecek.

SIRALAMA: 1  // 2 – 3 – 4 – 5 – 10 // HEPSİ

4. KOŞU: Bir süre ara verip daha sonra bir yarış koşup formunu geliştiren 4 – WHITE HART LANE benim banko olarak ilk önereceğim safkandır. Rakipleri ise; 3 – KÜLÜNK HAN , 5 – PERFECT YILDIZ , 1 – ANGEL HORSE ve 7 – BURSA GÜZELİ geniş kuponlarda yazılmalıdır.

SIRALAMA: 4 // 3 – 5 – 1 – 7

5. KOŞU: 4 – GAUNOS günün bankosu olarak öneriyorum.

6. KOŞU: 3 – FIŞFIŞKAYA bir diğer günün bankosu olabilir. Eğer; üst üste iki atı getiremezse M.KAYA burada rakipleri; 5 – ITIRJOK , 6 – KÖÇERGÜLÜ ve 9 – YABAN GÜVERCİNİ olacaktır.

SIRALAMA: 3 // 5 – 6 – 9

7. KOŞU: Bursa son ayağa geldik… Nedense artık alışkanlık haline mi geldi yoksa getirdiler mi bilemeyeceğim ama BURSA’da son ayak olunca ben de bir tedirginlik başlıyor. Bilmem siz de de öylemi… Hani çok göze atlar batıyor, kesin diyorsun bu gelir biter bu iş. Ama yarış başlıyor ne bizim at var ne de kazanılan bir oyun. Sıfıra sıfır elde var sıfır misali… Şimdi ince eleyip sık dokumaya çalıştım. Ama yine de çok at ile burayı geçeceğim… 1 – BARDO , 4 – CAPTAIN PITT ve 7 – MAGRIP İSTANBUL’dan gelen safkanlar ve burada nasıl bir yarış sergileyecekler izleyip göreceğiz. Bu üç atı sonda da verebilirdim ama baştan yazıp bilgilendireyim dedim. Daha Sonra; 2 – BABADÖKER , 3- RÜZGAR ETO , 6 – LEGEND RING , 8 – CLARK KENT ve 5 – DARK BOY ile son ayağı geçiyorum.

SIRALAMA: 1 – 4 – 7 – 2 – 3 – 6 – 8 – 5

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.