18 TEMMUZ 2018 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

43. Yarış günü olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda, 18 Temmuz 2018 (18.07.2018) ÇARŞAMBA günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır…

Günün önemli mücadeleleri; 3. Koşu’da ekranlara gelecek olan “HİLMİ ERAKMAN KOŞUSU” KISA VADE-6/DHÖ ve 5. Koşu’da; “KOCATEPE KOŞUSU” AÇIK GR-3 yarışlar olacaktır…

İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16/DHÖW koşusu ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 1900 metrelik çim pistte verilecektir. Koruduğu formu ile 2 – BALIK KAAN günün bankosu olarak seçtiğim isimdir.

 3. KOŞU GÜNÜN GANYANI HİLMİ ERAKMAN KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖ yarışta; 4 ve Yukarı 8 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek günün ilk önemli koşusunda; 5 – YEŞİL YOL ve 6 – HERGELE ikilisinden birincilik bekliyorum.

 4. KOŞU 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 5 – KENOBI , 4 – KAYI OVASI , 3 – GIANGIO COMO ve 7 – LAST STATION kazanmaya yakın isimlerdir…

 5. KOŞU KOCATEPE KOŞUSU AÇIK GR-3 mücadelede; 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz… Günün bir diğer önemli koşusu, 1400 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecektir… 4 – RHYTHM DIVINE bu defa artık birinciliğe uzanır diye ümit ediyorum… Gazi’den sonra tekrar Halis KARATAŞ’la start alacak olan RHYTHM DIVINE için ilgilileri binici değiştirmediklerine göre safkan ve jokeyine güveniyorlar… Bize de banko yazmak düşer.

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arap safkanların 1900 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW mücadelesi, ALTILI’nın tabela ayağını oluşturacaktır… 2 – ÖZALAK küçük kurgularda bir diğer sığınılacak liman olarak önermek istiyorum… Edindiğimiz bilgiye göre ÖZALAK DOPİNG CEZASI BULUNMAKTADIR. (KOŞMAZ)  Rakip yazacaklar ise; 1 – YAKUTİYE , 4 – BERKTİN , 3 – OĞULCANIM ve 5 – TURBOKADİR‘i gözardı etmesinler derim.

 7. KOŞU : 2200 metrelik çim pistte izleyeceğimiz günün son startında ise; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atının HANDİKAP-16 yarışı ekranlara gelecektir. 5 – MÜFETTİŞ (7 ile eküri) bir diğer banko olarak kuponlarda değerlendirilebilir…  

18 TEMMUZ 2018 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 2 – BALIK KAAN (BANKO)
  2. AYAK: 5 – 6
  3. AYAK: 5 – 4 – 3 – 7
  4. AYAK: 4 – RHYTHM DIVINE (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 4 – 3 – 5
  6. AYAK: 5 – MÜFETTİŞ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.