18 ŞUBAT 2019 – BURSA ALTILISI

18 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 14. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 1. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 18 ŞUBAT 2019 (18.02.2019) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-6 mücadelesiyle birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; Aslında bir kaç isim öne çıkıyor ama artık ilk ayaklardan dökülmekten sıkıldığımız için HEPSİ demenizi öneririz… Ne yazarsak ne boşta bırakırsak nokta atışıyla gidip onun gelmesi normal bir sonuç olmadığını bildiğimiz halde yarış şevkimiz ilk ayaktan kırılmasın diye HEPSİ demek en mantıklısı… 

2. KOŞU: 4 Yaşlı 14 Arap atının katılacağı HANDİKAP-14/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte seyredeceğimiz mücadelede; İçlerinde en hazır gördüğümüz 3 – HÜRSEV küçük kuponların alternatif teki olarak düşünülebilir… Rakip arayanlar; 5 – ESENKIR‘ı gözardı etmesinler diyelim… 

3. KOŞU:3 Yaşlı 5 İngiliz atının start alacağı 1800 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. Mesafe deneyiminden ötürü 2 – KATISFACTION bir adım öne gelse de 1 – REMAZANABİ en ciddi rakip konumunda olup ikinci şanslı safkandır. Eksik koşmaları halinde, 4 – SILENT SCREAM hata affetmeyecek diğer isimdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Uygun rakipleri yanında 1 – YILDIZHAN STAR günün bankosu olarak seçtiğimiz safkandır. 

5. KOŞU: 4 Yaşlı 10 Arap safkanın MAIDEN/DHÖW mücadelesi 1800 metrelik kum pistte yapılacaktır… BURSA’da tabela ayağını oluşturan bu zorlu sınavda; 1 – ACIDİLLİ FATİH , 3 – KUTLUŞAHIM ve 10 – YÖRÜK KANI kazanmasını beklediğimiz öncelikli isimler olup, kuponlara ayrımsız yazılması taraftarıyız… 

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında ŞARTLI-5/DHÖ/Dişi yarış ile günün son startı verilecektir. 5 ve Yukarı 6 Arap atının katılacağı birincilik çekişmesi, 1300 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. 5 – SANBERK , 1 – BEYAZ KULE ve 3 – BEYZA SULTAN sıralamasını bütçenize göre kurgulayabilirsiniz.

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız.

 18 ŞUBAT 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1. AYAK:  HEPSİ

 2. AYAK:  3 – HÜRSEV // 5

 3. AYAK:  2 – KATISFACTION // 1 // 4

 4. AYAK:  1 – YILDIZHAN STAR (BANKO)

 5. AYAK:  1 – 3 – 10

 6. AYAK:  5 – 1 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.