18 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

18 Ocak Cumartesi (18.01.2020) günü ikinci yarış yerinde seyredeceğimiz 7 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

18 OCAK 2020 İSTANBUL 6. Yarış gününde; 7 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı İngilizlerin 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-21 mücadelesiyle VELİEFENDİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2.04.62’lik derecesiyle bir adım öne çıkan 5 – VOLTA‘yı küçük kuponlarda alternatif tek yazabilirsiniz. Rakip yazacak yarışseverlerin; 7 – ALY WINS ve 2 – CARROT‘u gözardı etmemesini öneririz.

 3. KOŞU : 3 Yaşlı 11 İngiliz atının katılacağı 1500 metrelik kum pist üzerinde ki MAIDEN mücadele ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 5 – DARK PHOENIX , 4 – CETERIS PARIBUS , 8 MERDOKAN ve 11 – EL KIZI‘nın birinciliğe yakın olduğunu düşünüyoruz… Sürprizi ise; 2 – BABA ARON ve 3 – BELIEVE IN ME yapabilir, dikkat diyelim.

 4. KOŞU 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4/DHÖ/Dişi yarışla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı 8 Arap atının birincilik için sahaya çıkacağı bu mücadelede; 6 – SEVİNSEVİL ve 4 – GÖKÇE HATUN ikilisi korudukları formları ile başarılı bir yarış çıkarmalarını beklediğimiz isimlerdir.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arapların start alacağı HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ise, 2000 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu sınavda; Uygun grupta start alacak olan 1 – HAZAR DENİZİ‘ni günün ilk bankosu olarak öneriyoruz.

 6. KOŞU Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN yarış ile Altılı’nın tabela ayağını seyredeceğiz. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 8 – REGAMOUR bu defa form durumundan ötürü bir adım öne çıkmakta olup, küçük kuponlarda alternatif tek şeklinde değerlendirebilir. Rakip yazarak geniş oyun yapacakların ise; 7 – QUANTE VOLTE , 5 – GÜVEN HAN ve 1 – ASLAN KADİR‘i ihmal etmemesi gerekmektedir.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3 yarış ile birlikte günün son startı verilecektir. Grubun en yüksek handikap puanıyla koşuya katılacak olan 6 – BLANCHARD günün bir diğer teki olarak kuponlara önerimizdir.

18 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 5 – VOLTA // 7 – 2
  2. AYAK: 5 – 4 – 8 – 11 // 2 – 3
  3. AYAK: 6 – 4
  4. AYAK: 1 – HAZAR DENİZİ (BANKO)
  5. AYAK: 8 – REGAMOUR // 7 – 5 – 1
  6. AYAK: 6 – BLANCHARD (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.