18 OCAK 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA 18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 14:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 4. Koşu'da ekranlara gelecek olan "SERHANBEY KOŞUSU" (KV-6) olacaktır.  18 OCAK 2017 (18.01.2017) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile BURSA'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 1 – SELLY ağır kilosuna yenik düşmez ise bu koşuyu kazanmasını beklediğim ilk safkandır. Rakipleri ise; 5 – METANET ve 6 – BARANIN GÜLÜ geniş kuponlarda bulunması gerekir.

2. KOŞU: DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-14 yarışı ise günün ganyanını belirleyecek koşudur. Yine 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; BURSA'da daha önceki yarışlarında 1.26.52'lik dereceye sahip olan 7 – ONUREFE rakipleri tarafından fazla sıkıştırılmaz ise koşuyu kazanmaya en yakın safkan olarak görüyorum. Ama tam tersi olursa; 3 – MÜRÜVVET , 4 – SLAYER SCREAM , 1 – STILL WAITING ve 11 – WILD CHERRY ciddi rakipleri olup, hata affetmeyecek safkanlardır.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi DÖRTLÜ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturacaktır. Çok karışık bir yarış, MAIDEN'dan çıkamayan safkanlar mı dersiniz yoksa daha yeni MAIDEN'a veda etmiş safkanlar mı dersiniz. Toplamışlar böyle 7 safkanı bir araya gelde çık işin içinden… Bu ayakta normal favori safkanların kazanacağını pek düşünmüyorum işin açıkcası… O yüzden zaten bir safkanda ekürili start alıyor geriye kalıyor 6 safkan. Kapatalım derim… Hem siz rahat edin hem ben rahat edeyim. Elle tutulabilir bir safkanın olmadığının tekrar altını çiziyorum. Eğer varsa buyrun yorumlarda bulunabilirsiniz belki bizim gözümüzden kaçan birşeyler vardır. Bu koşu için HEPSİ diyorum.

4. KOŞU: SERHANBEY KOŞUSU  günün önemli yarışı olup, 4 ve Yukarı Arapların katılımı ile ekranlara gelecek KV-6 mücadeledir. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; Son koşularında Kadir TOKAÇOĞLU ile adım adım sanki birinciliğe doğru yaklaştığını hissettiren 4 – KUTLUERİNOĞLU günün ilk banko safkanı olarak sizlere önereceğim isimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştireceği ŞARTLI-5 koşuda ise tabela ayağı için start verilecektir. 1 – RÜZGAR ETO isimli safkandan inip 4 – ANGEL HORSE tercihleyen M. GÜNDÜZELİ kardeşe sebebi sormadan geçemeyeceğim… Tabi cevap alabilirmiyiz o da ayrı konu… B. KURDU ile RÜZGAR ETO daha iyi koşacağını düşündüğüm için öncelik vereceğim safkan olacaktır. Ama buradaki oyunu çözemediğm için rakip olarak ANGEL HORSE'da geniş kuponlara yazmaları için önermeden geçemeyeceğim… 

6. KOŞU: Günün son yarışı MAIDEN bir koşu olup, 4 Yaşlı 13 Arap atının 1400 mt.'lik kum pistteki mücadelesini ekranlara getirecektir. 9 – ÖLÜ DENİZ risklide olsa günün bir diğer banko safkanı olarak kazanmasını bekliyorum. Bu pist ve mesafede 1.43.32'lik başarılı dereceye sahip olan bu safkan rakiplerine göre bana daha iyi gözüktü… Yine de sizler tuttuğunuz safkanları yanına ekleyebilirsiniz.

18 OCAK 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU

 1.AYAK:  1 – SELLY // 5 – 6

 2.AYAK:  7 – ONUREFE // 3 – 4 – 1 – 11

 3.AYAK:  HEPSİ (1 ile 6 eküri)

 4.AYAK:  4 – KUTLUERİNOĞLU (BANKO)

 5.AYAK:  1 – RÜZGAR ETO // 4

 6.AYAK:  9 – ÖLÜ DENİZ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.