18 OCAK 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ŞANLI URFA 18 Ocak 2016 Pazartesi günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: 4 – EŞKBARHAN ve 8 – YOLDAŞIM ikilisi bekliyorum.

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – THERMESOS tek geçilebilir.

3. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 11 – ÇAĞLAYANTAY, 1 – AKZİYARET AĞASI, 2 – BIRAKBENİ sırası bekliyorum. Ekürilerden biri ilave edilebilir.

4. KOŞU: Bu koşuyu son üç yıldır hep favori atlar kazanmış: Ama bu koşuda ben belirgin bir favori göremedim, sadece 16 – WHİTE İRON çok az fakla öne çıkıyor. Geçen yılki koşuda ise 2 – BRAVE GREY ve 1 – BLACKS WİNNER favori atın arkasından ikinci üçüncü olmuşlar. Bu atları kuponlarınıza yazmakta yarar var. 14 – GOBBLE UP’da yazılabilecek bir at bence , ya 16 – WHİTE İRON tek yada çok at yazılması uygun olur bence.

5. KOŞU: Günün bombaya müsait bir koşusu. Fakat ben hiç koşu kapatmayı sevmem yine ilk 4 atı vereyim siz ne kadar ekleyebilirseniz ekleyin. 8 – KATNİSS, 9 – NARKOZCU, hafif kilolu olması nedeniyle koşunun favorisi 10 – STRONG SHUTTLE ve 12 – İNNOCENT LOVE benim önerebileceğim safkanlar.

6. KOŞU: 1 – CAPİTANE başarılı jokeyi ile birlikte tek yazılabilir pisti yadırgamazsa 10 – SEVİM TEYZE rakibi görünümünde.

7. KOŞU: 12 – KIVIRCIK SALATA’nın maidenden bu koşuda çıkabileceğini düşünüyorum. Günün ikinci teki olarak önerebilirim. Bu ata güvenmeyenler 9 – UĞURGÜN, 10 – UZUNCUKFIRTINASI’nı yazmayı ihmal etmesinler.

8. KOŞU: 2 – TUMBUL SAVAŞ, 6 – SERVETKAYA, (15 – YAĞIZIM) ekürileri 4 – KÖKMENİNOĞLU , 9 – AMANOS BEYİ benim ilk plandaki şanslı isimlerim.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.