Loading...

18 OCAK 2016 – ŞANLI URFA ALTILISI (BY HİKO)

18 OCAK 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ŞANLI URFA 18 Ocak 2016 Pazartesi günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: 4 – EŞKBARHAN ve 8 – YOLDAŞIM ikilisi bekliyorum.

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – THERMESOS tek geçilebilir.

3. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 11 – ÇAĞLAYANTAY, 1 – AKZİYARET AĞASI, 2 – BIRAKBENİ sırası bekliyorum. Ekürilerden biri ilave edilebilir.

4. KOŞU: Bu koşuyu son üç yıldır hep favori atlar kazanmış: Ama bu koşuda ben belirgin bir favori göremedim, sadece 16 – WHİTE İRON çok az fakla öne çıkıyor. Geçen yılki koşuda ise 2 – BRAVE GREY ve 1 – BLACKS WİNNER favori atın arkasından ikinci üçüncü olmuşlar. Bu atları kuponlarınıza yazmakta yarar var. 14 – GOBBLE UP’da yazılabilecek bir at bence , ya 16 – WHİTE İRON tek yada çok at yazılması uygun olur bence.

5. KOŞU: Günün bombaya müsait bir koşusu. Fakat ben hiç koşu kapatmayı sevmem yine ilk 4 atı vereyim siz ne kadar ekleyebilirseniz ekleyin. 8 – KATNİSS, 9 – NARKOZCU, hafif kilolu olması nedeniyle koşunun favorisi 10 – STRONG SHUTTLE ve 12 – İNNOCENT LOVE benim önerebileceğim safkanlar.

6. KOŞU: 1 – CAPİTANE başarılı jokeyi ile birlikte tek yazılabilir pisti yadırgamazsa 10 – SEVİM TEYZE rakibi görünümünde.

7. KOŞU: 12 – KIVIRCIK SALATA’nın maidenden bu koşuda çıkabileceğini düşünüyorum. Günün ikinci teki olarak önerebilirim. Bu ata güvenmeyenler 9 – UĞURGÜN, 10 – UZUNCUKFIRTINASI’nı yazmayı ihmal etmesinler.

8. KOŞU: 2 – TUMBUL SAVAŞ, 6 – SERVETKAYA, (15 – YAĞIZIM) ekürileri 4 – KÖKMENİNOĞLU , 9 – AMANOS BEYİ benim ilk plandaki şanslı isimlerim.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.