18 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

18 OCAK 2016 PAZARTESİ BURSA Yarışları 7 Koşulu bir program. Yedili Ganyan 1. Koşu ile saat: 13:30’da başlarken, ALTILI Ganyan oyunu 2. koşu ile saat: 14:00’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): Eğer kilodan etkilenmezse 3 – SAWYER kazanmaya yakın gözüküyor. Lakin; 4 – ALEHSAN’ın ciddi rakip olabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden bu iki safkan ile geçilmesi daha doğru olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): Geçen tek verdiğimiz 3 – MUSON RÜZGARI pisti yadırgadığını düşünüyorum bir türlü istenileni veremedi. Bu sefer BURSA’da bunu telafi edebilir. İlk at olarak kuponlara yazılmasını öneriyorum. Daha sonra; 9 – ALİ RUHİ , 6 – ADAM , 1 – BÜYÜKBAŞ ve 11 – CANKOPARAN ciddi rakipleri olacaktır.

3. KOŞU: 7 – KRALİÇE HERA ve 3 – CANAN HALA burada öncelikli olarak yazılması gereken isimlerdir. Burada süprize imza atabileceğini düşündüğüm isim ise; 9 – SESSİZCE GEÇER dikkat edilmesi gereken safkandır.

4. KOŞU: 5 – SANEM KIZ çok ağır favori çıkacağından ben biraz temkinli davranmak istiyorum. Bu ayakta ciddi rakip olacağını düşündüğüm isimler; 2 – HERGELE , 8 – ZEYBEKŞAH ve 3 – KALAYCIKAYA (6 ile ekürü) mutlaka geniş kuponlarda bulunmalıdır. Ufak kupon yapanlar zaten mecburiyetten SANEM KIZ’a sığınacaklardır. Gelmez demiyorum, dişi at olduğu için mesafede biraz uzun olunca tam güvenemedim tek vermeye. 

5. KOŞU: 4 – BABADÖKER koştuğu ağır kilolardan sonra şuan 54 kg ile tek rakibi TÜRK HAVA YOLLARI olacağını düşünüyorum… Çıktığı gibi 1200 mt’yi bir nefeste bitirebilir. Günün en sağlam bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

6. KOŞU: 6 – JANSEREY ve 9 – SCARF birinciliğe en yakın iki safkan. Eksik koşmalarına karşı yarışı 8 – POWER ON lehine çevirebilir.

7. KOŞU: 11 – VICTORY STAR günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.