18 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

18 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI

18 NİSAN 2016 PAZARTESİ günü ADANA Yeşiloba Hipodromunda 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Birinci ALTILI GANYAN 1. Koşu ile saat: 17:15’de başlarken, YEDİLİ GANYAN 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlarken, İkinci ALTILI GANYAN oyunu 4. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

ADANA’da Pazartesi günü 9 koşulu bir program vardır.  Pazartesi ADANA’da İKİ ALTILI PROGRAMI olacaktır. 9 KOŞULU bu zor programda kendinize en yakın hissettiğiniz programa oyun yapmanızı öneririz. İLLA Kİ İKİ ALTILI PROGRAMI var diye ikisini birden oynamaya çalışmak biraz bütçeyi zorlamaktır. Bu yüzden kafanıza hangisi yatıyor ise seçin, beğenin ve oynayıp yatırın. Bizler bile yorumlarımızı sunarken zorlanıyoruz. Çünkü 9 KOŞU ve İKİ ALTILI Programını tek seferde sizlere en iyi şekilde yorumlamaya çalışıyoruz. Bizlerinde gözünden kaçan olabilir elbette ki onları da sizler tamamlarsanız güzel ikramiyelerin sahibi olabilirsiniz. Bakalım 18 NİSAN Pazartesi günü ADANA tahminlerimiz de ne kadar başarılı olacağız, siz değerli yarışseverlerimize yardımcı olabilecekmiyiz… Yorumlarımızın en alt kısmında iki ayrı program için altılı şablonlarımız yer alacaktır. Rahatlıkla oradan da takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar Handikap-14 mücadelesi ile günün birinci altılı ganyan oyunu başlayacaktır. Uzun mesafeli bu koşuda; Adana’da uzun mesafeli koşusunda ikincilikle ayrılan 1 – ADALI HALİL kilosundan etkilenmez ise rakiplerine göre daha şanslı gözüküyor. 2 – BECENE GÜLÜ bir önceki kısa mesafeli koşusundaki jokeyi ile tekrar start alıyor. 4 – ASLANTAŞ ise etkili ve usta bir jokey ile ilk defa ADANA’da boy gösterecek dikkat edilmelidir düşüncesindeyim. Süprizcilere önerim ise hafif kilo avantajını kullanmaya çalışacak olan 10 – ZEMZEMOĞLU kuponlara yazılabilir.

2. KOŞU: Bu kısa mesafeli çim yarışında 4 – PROFESSOR ve 3 – MANCINI öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır. Bu ikisi dışında rakip yazmak isteyenler; 5 – TESLA‘yı değerlendirebilirler.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün karışık koşularından bir tanesi yedili ganyanın başlangıç ayağı olarak görünüyor. 1 – ALISA diğer rakip safkanlara göre bir adım önde diyebilirim. Hatta ALISA gelmez ise koşunun karışabileceğini tahmin etmek çok zor değil. ALISA’ya rakip olarak 7 – OCEAN EYE önermek istiyorum. Yaptıkları galoplara göre hoşuma giden bu iki safkan kuponlar da bulunmalıdır görüşündeyim.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ADANA’da ikinci altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 1800 mt. ÇİM koşusu olan bu yarışta; 6 – KARAYÜREK ilk tuttuğum safkandır. Rakiplerini; 2 – GÜLEN EFE (14 ile eküri) ve 10 – KARAMENDUH değerlendiriyorum. Geniş kuponlarda; 3 – SENCERHAN yazılabilir.

5. KOŞU: Bu zorlu MAIDEN mücadele’de 7 – GECE KUŞU‘nu banko olarak önermek istiyorum. Lakin verdiğimiz şablonlar da bankosuz bir altılı kurgusu vermemiz hem sizler için zorluk olur hem bizler için… Bu yüzden ben değerlendirmemi ve banko olarak önereceğim koşulardan bir tanesini burası olarak seçtim. Sizler diğer koşularda aklınıza yatan safkanları banko seçerek bu ayağa tuttuğunuz isimleri ekleyebilirsiniz.

6. KOŞU: İstediği birinciliğe bir türlü ulaşamayan 12 – ZELENİKA bakalım bu uzun mesafeli koşuda hem de dişi olmasına rağmen yine de ilk at olarak önereceğim isim olacaktır. Artık birinci gelmesi gerektiği görüşündeyim. Tamam size de hak veriyorum 2100 mt. mesafede dişi atı sizlere tek atın diye önermeyeceğim merak etmeyin. Ama bizler sistematik olarak sizlere yorumlarımızı yansıttığımız için bu safkanın yazılması gerektiği yönünde bilgi çıkıyor. Dilerseniz siz mesafeden ve dişi olduğundan dolayı yazmayabilirsiniz. Koşunun favorisi 7 – CHANDRAKANTA ve please durumunda olan 6 – CASH OUT muhakkak kuponlara yazılmalıdır. Hem erkek safkanlar hem de koşuda kazanmaya yakın isimlerdir. Uzun mesafeli koşular da başarılı yarışlar çıkaran 4 – EASTERN PROMISE ve koşuda en yüksek handikap puanıyla koşan 1 – KARTACALI rakip olarak geniş kuponlarda değerlendirmeye alınabilir. 

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-4 koşu… Adana’da bir zorlu mücadele daha… Burada dört safkanın birbirine denk güçte olduklarını düşünüyorum ve dördünün de yazılması gerektiği taraftarıyım. 2 – SELMET başta olmak üzere 3 – WOODY , 1 – DISTANT RISING ve 5 – ABRAJ yazılarak bu ayak geçilebilir. Bu dört safkanın dışına da çıkarsa artık şans deriz…

8. KOŞU: 4 – KING OF BROTHERS (14 ile eküri) ve 13 – DERİNİYA ikilisinden bakalım MAIDEN’a kim veda edecek.

9. KOŞU: 2 – MURTECİZCAN ilk at olarak öneriyorum. Küçük kuponlarda banko olarak yazılabilir. Rakip olarak ise süpriz bir isim çıkıyor sistemden 1 – KALENDER KIZ geniş kuponlar da değerlendirmeye alınmalıdır.

18 NİSAN 2016 – BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: (SAAT 17:15’de BAŞLAR)

 1. AYAK: 1 – 2 – 4 // 10
 2. AYAK: 4 – 3 // 5
 3. AYAK: 1 //
 4. AYAK: 6 // 2 – 10 // 3
 5. AYAK: 7 – GECE KUŞU (BANKO)
 6. AYAK: 12 – 7 – 6 // 4 – 1 

 

18 NİSAN 2016 – İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: (SAAT 19:00’da BAŞLAR)

 1. AYAK: 6 // 2 – 10 // 3
 2. AYAK: 7 – GECE KUŞU (BANKO)
 3. AYAK: 12 – 7 – 6 // 4 – 1 
 4. AYAK: 2 – 3 – 1 – 5
 5. AYAK: 4 – 13
 6. AYAK: 2 // 1

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!