18 MAYIS 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

18 MAYIS 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

ELAZIĞ 18 MAYIS 2016 Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

18 MAYIS Elazığ Hipodromunda 7 koşulu bir program bulunmaktadır. Bakalım mahalli yarış olan ELAZIĞ’da yine neler bizleri bekliyor… Yedili oyunu ve Altılı oyunu olmak üzere düzenlenen yarışlarda herkesin şansının yanında olmasını temenni ederim. Çünkü; Mahalli yarış yeri olan ELAZIĞ’da şans çok ön plandadır… 18 Mayıs Elazığ at yarışı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesinde 10 – HİLVANLI ZEYNO ilk tuttuğum safkandır. Rakipleri ise; 9 – GÜLSENUR ve 12 – PERİNİN KIZI olacaktır. 3 – HAYALGİBİ (18 ile eküri) ve verdiği aradan sonra daha iyi koşacağını düşündüğüm 11 – MİRAYBATUR sürpriz de değerlendirilmelidir diye düşünüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile ELAZIĞ’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – ROJHATAĞA ve 3 – SAALİH bu yarışı kazanmaya en yakın iki isimdir. MAIDEN koşu olmasından dolayı rakip olarak; 6 – FIRE MIRAGE ve 1 – DEOMAX yazılabilir.

3. KOŞU: 1 – AIGAI , 2 – TAY BİKE ve 8 – VIRGIN PEARL bu koşuda birlikte şans tanınacak isimlerdir. Rakipleri ise; 5 – BLUE LIFE (16 ile eküri) ve 3 – KÜLÜNK SULTAN olarak görüyorum. 6 – HULİN bu defa farklı koşabilir ve sürprize imza atabilir düşüncesindeyim.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar KV-6 mücadelesi ile “JANDARMA KOŞUSU” gerçekleştirilecektir. Bu koşuda; En iyi dereceye sahip iki safkan benim gözüme çarptı. 1 – ULUÇAKAR ve 5 – KRALMÜDÜR aklınızda bir kenar da bulunsun derim. 9 – TAŞÇI PEHLİVAN ve 10 -VİNDIRHAT ayrımsız ikili olarak bu koşuda kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar Handikap-16 mücadelesinde jokey hatasına maruz kalmaz ise 5 – ORFEUS bu koşudaki banko ismim olacaktır.

6. KOŞU: 6 – WARHEAD , 5 – MARION COBRETTI ve 4 – METİNBABA birlikte şans vereceğim isimlerdir. Sürprizi ise; 3 – BİRDALKAN yapabilir.

7. KOŞU: 210 günlük aradan sonra yine de formunu koruduğunu gözlemlediğim 16 – MASTAR KIZI günün ikinci bankosu olacaktır.

 

11 MAYIS 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 3 // 6 – 1

2.AYAK: 1 – 2 – 8 // 5 – 3 // 6

3.AYAK: 1 – 5 // 9 – 10

4.AYAK: 5 – ORFEUS (BANKO)

5.AYAK: 6 – 5 – 4 // 3

6.AYAK: 16 – MASTAR KIZI (BANKO)

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "18 MAYIS 2016 – ELAZIĞ ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Baran Bakır

BU ATLARA DİKKAT:

1.KOŞU: MİRAYBATUR/ GÜLSENUR/ GÖNÜLHANIM/ DİLBAĞI

2.KOŞU: DEOMAX / SAALİH/ SEVDATAY

3.KOŞU: KATNISS/ TAY BİKE/ AKSTAR / ASTARTE / BENGUN

4.KOŞU: SADE REYİS/ KRAL MÜDÜR/ PURPLE

5.KOŞU: CESARET/ BAYRAMHAN

6.KOŞU: MARION COBRETTI/ SIMENTAL / NARKOZCU

7.KOŞU: TIME OF FLIGHT/ HOROSANLI

Yukarıda belirttiğim safkanları bahis oyunlarınızda değerlendirirseniz sevinirim. Altılı Ganyan için bu safkanlardan tuttuğunuz ya da aklınıza takılan olursa değerlendirmeye alabilirsiniz.Adını bilmediğim için affınıza sığınarak antrenör İz. Uzun’un çalıştırdığı safkanlara dikkat etmekte yarar var. Mümkün olduğunca sizi zora sokmayacak, cebinizi yakmayacak kuponlarla şansınızı deneyin. Elazığ bambaşka bir hipodrom bunu unutmayın. Şansınız ve bahtınız açık olsun.

wpDiscuz