18 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda yapılacak 8 koşulu Çarşamba akşamı at yarışı programında, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

At yarışı tahminlerimizin yanı sıra, sizlerinde gönderdiği altılı kuponlarınızı (yatırılabilir şekilde olanları) onaylıyoruz… Yarış başlama vaktinden önce (30 dakika kalaya kadar), siteye abartılı olmaksızın yollanan her tahmini değerlendirip, gerçek bir kişi tarafından gönderildiğine kanaat getirdikten sonra (sistem otomatik boş mail göndererek, yazılan tahminin gerçekten o kişiye ait olup olmadığını teyit etmektedir) yayınlanmasına izin vermekteyiz. Tabi burada girilen isim veya kullanıcı adı pek bir önem arz etmemektedir. Siteye katkı sağlamak amacıyla verilen tahminde, kişinin gerçek mail adresi kullanarak tahmin girişi yapması asıl önemli olan olaydır. Birde düzenli bir şekilde tahmini yazmak… Bu çok zor değil, alt alta her ayağı sıralayarak siteye girenlerin kolay bir şekilde tahmininizi değerlendirmesini sağlamanız gerekmektedir. Takdir edersiniz ki her tahmini düzenleme imkanımız yoktur. Bu yüzden paylaşılmış yani onay almış tahminleri inceleyerek, yazım ve düzeni görebilirsiniz. Daha sonra bu düzene uygun şekilde, sizlerde siteye altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Unutmayın bazı yarışseverler, başkasının gönderdiği tahmine cevap olarak yorum yapıyorlar. Bu tarzda olan tahminlerde silinmektedir. Her yazının sonunda “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” başlığı yer almaktadır. Bu alanı her kişi ayrı ayrı doldurup, paylaşım yapabilir. Bu başlığın altında bulunan yorumlar ise paylaşılmış veya onaylanmış tahminlerdir. Onların altına gidip cevap yaz veya yorum yaz şeklinde kendi tahmininizi yayınlanmanız hem görsellik açısından hem de yarışseverlerin değerlendirmesi açısından zorluk çıkaracağından dikkate alınmaz. Bu tarz gönderileri de düzeltme imkanımız bulunmadığı için mecburiyetten siliyoruz… Burada ki amaç herkesin farklı altılı tahminini değerlendirebilmenizdir… Tahmin Gönderme ekranında sorun yaşıyorsanız veya tam olarak nereye yorum yazacağınızı bilmiyorsanız, sitemizde anasayfada o güne ait tarihli yazının hemen altında “TAHMİN GÖNDER” ve “DEVAMI” diye iki ayrı buton bulunmaktadır. Buradan Tahmin Gönder’e basarak direk o programa ait yazının “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümüne geçiş yaparsınız ve kolayca o alanı doldurarak at yarışı tahmininizi sitemize yollayabilirsiniz. Bu sorunu bir çok yarışsever yaşadığı için açıklık getirmek istedik… Daha sonra benim tahminim neden silindi diye tekrar soru sormak zorunda kalıyorlar… Bir de kupon miktarları çok önemli tabiki… 70 TL – 80 TL’nin üzerinde bir paylaşım da bulunmak burada yarışseverlere katkı sağlamaz aksine bütçelerini zorlamalarına sebebiyet verir… Bu yüzden sitemizin ana kuralı olan küçük kurgularla, başarı elde etmeyi hedeflediğimizi tekrar belirtmek isteriz.

18 Mart 2020 (18.03.2020) Çarşamba 23. Yarış gününde akşamı ekranlara gelecek olan İSTANBUL at yarışı oyununda; Sizler için hazırlamış olduğumuz ve çalışmalarımız neticesinde ortaya çıkan altılı tahminimiz şu şekildedir.;

 

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 3 Yaşlı 8 İngiliz atın katılacağı HANDİKAP-15 mücadele ile Veliefendi Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 2 – SECRET EAGLE , 4 – CASCADA , 5 – THE LAST LION ve 1 – KING ARTHUR kazanmaya en yakın isimler olarak çalışmalarımızda gözükmektedirler.

 4. KOŞU : 4 Yaşlı 10 Arap safkanın 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki MAIDEN/DHT/Dişi koşusuyla Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 5 – KOLEJ GÜZELİ , 8 – SARİDUZ ve 4 – GÜVENİLİRSULTAN‘ı kurgularda ayrımsız bir şekilde değerlendirmenizi öneriyoruz…

 5. KOŞU GÜLTEKİN ALPAY KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi mücadelesiyle Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını izleyeceğiz. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak günün önemli yarışında; 4 ve Yukarı 7 İngiliz atı start alacaktır. Başarılı yarışları ve uyumlu pilotuyla 2 – ŞEKER HANIM‘ın uygun grupta fotoyu önde geçmesini beklediğimizi belirtmek isteriz.

 6. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3/Dişi koşusuyla birlike Üçlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 5 – QUEEN OF FIRE , 2 – FREE YOUR HEART , 3 – GYPSY GIRL ve 6 – DIFFERENTE bu ayağın kapalısı olarak düşünülebilir.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı 7 İngiliz safkanın bir araya geleceği tabela ayağında ki HANDİKAP-16 yarış ise, 1400 metrelik kum pistte yapılacaktır. Başarılı yarışları ile takibimizde yer alan 4 – AZMANTOR burada günün bir diğer teki olarak önereceğimiz isimdir.

 8. KOŞU : Programın kapanış ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı Arapların katılımıyla gerçekleştirilecek HANDİKAP-15/DHÖW mücadele ekranlara gelecektir. 2100 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 2 – GÜLDÜRGÜLDÜR , 6 – BEKİR , 12 – LAZ OĞLUM , 3 – KARAZEYTİN ve 8 – NEŞETİM‘in burada kazanmaya en yakın safkanlar olduklarını düşünüyoruz.

 

18 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

  1. AYAK: 2 – 4 – 5 – 1
  2. AYAK: 5 – 8 – 4
  3. AYAK: 2 – ŞEKER HANIM (BANKO)
  4. AYAK: 5 – 2 – 3 – 6
  5. AYAK: 4 – AZMANTOR (BANKO)
  6. AYAK: 2 – 6 – 12 – 3 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.