18 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 7 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 18 Mart 2020 (18.03.2020) Çarşamba, BURSA 23. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesiyle BURSA’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelk kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 2 – BÜYÜKAJİBA , 10 – MERTALİBABA , 9 – POWER OFF ve 8 – ÖZYENER‘in başarılı koşularıyla önplana çıktıklarını belirtmek isteriz…

 3. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-2/Dişi koşusuyla birlikte Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 6 – DANIELAS DAUGHTER ve 12 – STRONGER arasında ki çekişme birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor…

 4. KOŞU : 3 Yaşlı 9 İngiliz atın katılacağı MAIDEN yarış ise, 1300 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç mücadelesini oluşturan bu zorlu sınavda; Gördüğü yarışlar ile daha iyi duruma geldiğini gözlemlediğimiz 5 – DEMİRBATUR‘u günün ilk bankosu olarak önereceğiz.

 5. KOŞU : 5 ve Yukarı Arapların 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5/DHÖW koşusu ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Koruduğu formu ve uyumlu pilotuyla, uygun grupta start alan 3 – ÖZEKAN‘ı günün bir diğer teki olarak kurgularda değerlendirebilirsiniz.

 6. KOŞU 3 Yaşlı 9 İngiliz safkanın start alacağı tabela ayağında ki, program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN mücadelede; 1300 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 1 – BARUTEFE , 2 – CRAZY HEART ve 5 – GENTLEMAN BOY burada eşit şans tanınmasını önereceğimiz safkanlardır.

 7. KOŞU : 4 Yaşlı 17 Arap atın bir araya geleceği BURSA Altılı Ganyan oyununun kapanış mücadelesini oluşturan ŞARTLI-3/DHÖW/Dişi koşusu ise 1400 metrelik kum pistte yapılacaktır. 3 – GÜL YELELİ , 12 – SABİHAM , 6 – AKASYA ÇİÇEĞİ , 11 – ROJA , 17 – ŞİNTAY (1 ile eküri) ve 2 – BUĞDAY TANESİ kazanması en muhtemel isimler olarak sıralamaya çalıştık…

 

18 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 2 – 10 – 9 – 8

2. AYAK: 6 – 12

3. AYAK: 5 – DEMİRBATUR (BANKO)

4. AYAK: 3 – ÖZEKAN (BANKO)

5. AYAK: 1 – 2 – 5

6. AYAK: 3 – 12 – 6 – 11 – 17 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.