18 MART 2017 – İSTANBUL ALTILISI

18 MART 2017 CUMARTESİ günü İSTANBUL’da 7 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Please 1. Koşu ile saat 15:00’de, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

18 MART CUMARTESİ gününün İlk ALTILI programı olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında günün önemli yarışı; “MEVLANA KOŞUSU” olacaktır. 18 MART 2017 (18.03.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-3 mücadelesi ile başlayacak olan YEDİLİ GANYAN oyunu için 1500 mt.’lik kum pistte günün ilk startı verilecektir. Önce tahmine geçmeden ufak bir hatırlatma yapayım… Bu aralar biraz aceleye mi geldi tahminler yoksa oyunun gidişatı değişti bilemedim. Yinede İSTANBUL’a güzel başlamak istiyorum. Evet geç olacak bu sefer ki tahminler belki gece sizlere yansımış olur ama eminim biraz daha fayda olacaktır. Rahat rahat şöyle YEDİLİ GANYAN / YEDİLİ PLEASE ayağı ile sakin sakin başlayalım…  4 – HAŞMET ve 1 – ATEŞİM ikilisi bu koşuda öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. 7 – DISTANT RISING , 5 – NURKO ve 2 – GOYCOCHEA sürpriz için geniş kuponlara eklenebilir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 5 – GREY CLOUD , 8 – KARA SÜLO , 2 – CASH MONEY ve 1 – ADIVAR ayrımsız olarak kuponlara yazmamız gereken isimlerdir. MAIDEN koşularda tek atmak çok riskli hele ki birde altılı’nın ilk ayağında ise aman tanrım… Beşli’ye yönlendirmek için milleti her şey olabilir. Buraya sürpriz olarak M. KAYA idaresinde start alacak olan 14 – TREE OF WISDOM ve 11 – QAVIY gözardı etmemenizi öneririm.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 yarışı ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir Aynı zaman günün ganyanı olabilecek safkanı bulmakta bize düşüyor. 1300 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 1 – KORİK ve 2 – GÜLENYÜZ arasında geçmesini beklediğim koşuda, sürpriz olma ihtimali bulunuyor. Neden derseniz, çünkü; Günün ganyanı muhabbetinde genelde bir sürpriz safkan kendisini birinciliğe sallıyor… Bu ikilinin yanına mecburen; 3 – SHESHBESH , 4 – AĞRI DAĞI FIRTINASI , 5 – BOLVADİN ve 10 – RACİ‘yi de eklersek sanırım rahat bir yarış seyrederiz.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların 2100 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 1 – ALTINCI HİS ve 2 – ERTAŞ kapışmasından kim ayrılacak diye beklerken; 5 – GÜRGÜR BABA , 3 – ALEMİN KRALI ve 7 – ÖZYEL acaba sürprize imza atmaya çalışırlar mı?

5. KOŞU: “MEVLANA KOŞUSU” 3 Yaşlı İngiliz atların AÇIK GR-3 yarışı 1500 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. Günün önemli mücadelesinin yapılacağı bu koşuda; Son koşularını etkili binicisi ile kazanmayı başaran 5 – ULAN BATOR günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların 2000 mt.’lik kum pistteki HANDİKAP-16 koşusu ile tabela ayağı için start verilecektir. Yine uyumlu binicisi F. YÜKSEL ile start alan 9 – OĞLUM BARAN kazandığı yarışlar sonrası, koruduğu formu ile günün bir diğer banko safkanı olarak sizlere sunacağım isimdir.

7. KOŞU: Geldik günün son ayağına… Bir diğer MAIDEN mücadelenin ekranlara geleceği bu koşuda ise; 6 – ETTORE ve 10 – GRAND EFE diğer safkanlara göre birer adım önde olup, küçük kuponlara ayrımsız yazılması taraftarıyım… Sürpriz arayanlar ise; 13 – TEEN WOLF ,  2 – BABA AYHAN , 8 – FIRTINA TOYNAK ve 9 – GARDİYAN (güzel bir galobu var) kuponlarına ekleyebilirler.

18 MART 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 5 – 8 – 2 – 1 // 14 – 11

2. AYAK: 1 – 2 // 3 – 4 – 5 – 10

3. AYAK: 1 – 2 // 5 – 3 – 7

4. AYAK: 5 – ULAN BATOR (BANKO)

5. AYAK: 9 – OĞLUM BARAN (BANKO)

6. AYAK: 6 – 10 // 13 – 2 – 8 – 9

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.