18 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 18 MART 2016 CUMA günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Altılım.Net adresimiz de iki tahminci olarak yorumlarımızı paylaşıyoruz. Birisi benim kendi tahminlerim (Admin), diğeri ise BY-HİKO’nun sistem altılı tahminleridir. Bazen bakıyorum benim tahminlerin altına sanki o tahmini BY-HİKO vermiş gibi ona teşekkür ediliyor. Şimdi asla ve asla benim saygı duyduğum abimdir kendisi kıskanmam… Ama benim açtığım konu başlıklarında herhangi bir AD veya Nick yazmaz… Sizlerden ricam sadece konuyu açana teşekkür etmenizdir. Bu belki ufak bir sorunmuş gibi görünse de yine de kendisine has tahminlerine yorum bırakılması bence daha doğru olur. İyi Oyunlar Dileriz.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmir’de ilk yarış saat 18:30’da 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile başlayacaktır. Bu koşu da puanlamaya göre ilk dört safkanın şanslı olduğunu düşünüyorum. Sıralamam; 6 – PRINCESS SIRENA , 8 – TROPICAL STORM , 2 – BEAUTIFUL LIFE (TUR) ve 1 – AJDAM önerebileceğim safkanlardır.

2. KOŞU: 7 – HASSA bu mesafeler de kendisini tabeladan düşürmeyen jokeyi M. ÇİÇEK ile tekrar start alıyor ve 6 – ROYAL BEGOVIC benim ilk önereceğim safkanlar olacaktır. Daha sonra; 2 – CEREMONY ve 5 – SIMENTAL süpriz yapabilir görüşündeyim. Bu koşuda favori isimlere de yer vermek isteyen olursa ki ben genel olarak önerdiğim safkanların haricinde tutuyorum favori ve pleaseyi bu yüzden yazmak isteyen olursa saygı duyarım. Lakin; Bunun bir yorum olduğunu unutmayıp kendinize uygun şekilde değerlendirmenizi öneririm. Burada favori ve please konumunda olan safkanlar ise; 1 – SEN BİLİRSİN ve 4 – HÜSEYİN BABA geniş kuponlara yazılabilir.

3. KOŞU: Yine İzmir’de bir SATIŞ koşusu daha… Lakin bu mesafede (1900 mt) ilk defa yapılacağından 17 MART 2016’daki tahminim kadar isabetli olamayabilirim. Lakin eğrisiyle doğrusuyla 1 – KING DORTHARK bende banko olarak gözükmektedir. Süprizcilere önerim ise; 6 – THE LADY GONE FOR dikkat edilmelidir görüşündeyim.

4. KOŞU: Riskli de olsa 1 – AK BEYAZ MEHMET bu koşuda banko olarak önermek istiyorum.

5. KOŞU: 4 – BİTİRİMKARINCA ilk atım ve rakibi ise 2 – ŞAHPAZLI olarak bu ayağı geçmeyi planlıyorum.

6. KOŞU: 4 – POWER OF THE SUN ve 6 – CANIM MİRA ikilisinden birinin bu koşuyu kazanmasını bekliyorum

 

18 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 8 – 2 – 1
  2. AYAK: 7 – 6 // 2 – 5 // 1 – 4
  3. AYAK: 1 – KING DORTHARK // 6
  4. AYAK: 1 – AK BEYAZ MEHMET (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 2
  6. AYAK: 4 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.