18 KASIM 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 18 KASIM 2016 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü KOCAELİ hipodromu 7 koşulu gece yarışlarına ev sahipliği yapacaktır. 18 KASIM 2016 (18.11.2016) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – GÜLFEM ve 5 – MUSON RÜZGARI kuponlarda birlikte şans verilmesini önereceğim safkanlardır. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusu ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 5 – HAŞMET grubun en formda ismi olarak riske girilerek küçük kupon yapanların burada tek bırakabileceği bir safkandır. Lakin rakip yazmak isteyenler ise; 2 – BARRERA , 9 – KARA ŞİMŞEK ve 3 – DARK GUARDIAN değerlendirmeye alabilirsiniz.

3. KOŞU: ​​4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç koşusu ekranlara gelecektir. 2 – OĞLUM OZAN birinciliğin en güçlü adayı olarak duruyor. Hata affetmeyecek isim ise 1 – BEAUGAZON olacağını düşünüyorum. Bu ikili bu ayak için bence yeterli. Aslında OĞLUM OZAN tek bile olabilir ama rakip yazmak isterseniz diye BEAUGAZON'u önermek istedim. 

4. KOŞU: ​2 Yaşlı İngiliz atların katılacağı MAIDEN koşuda ise; 2 – İLKERBEYLİ ve 5 – TOVİN ayrımsız olarak kuponlara eklenmesi gereken isimlerdir. Sürpriz arayanlar ise; 9 – YASMİN ve 7 – DARK QUEEN değerlendirmeye alınabilir.

5. KOŞU: ​​3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 2 – KOSTANAY burada rakiplerinden daha hazır ve formunu koruduğunu gözlemlediğim için banko olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan tabela ayağında ise; 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusunu izleyeceğiz. 4 – VELİAHT BETÜL , 3 – WEMBLEY FIRTINASI (1 ile eküri) , 2 – RUN FOR ÖZGECAN ve 7 – LION MASTER yazarak rahat bir koşu izleyebiliriz.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. S. ÇETİN ile koşularının daha iyi olduğunu düşündüğüm 6 – ÇERMİ KHAN'ın son yarışlarını ölçü almadığımı, start aldığı grupların ağır olduğunu belirtmek isterim. Burada biraz daha rahat bir yarış gerçekleştirecektir. Neden derseniz; Hem uyumlu jokeyi ile tekrar start alıyor hem de bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip safkan olarak ilk at çıkıyor. Burada bu safkana güvenerek tek atmak pek riskli durmuyor. Ama nedense bültenlerin üçüncü veya dördüncü safkanı olarak gözüküyor. Yine de sizlere kalmış tek atmak istemeyenler; 1 – GÖZALAN , 5 – ARMANIUS ve 2 – KILIÇSOY'u değerlendirebilirler.

18 KASIM 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5 – HAŞMET // 2 – 9 – 3

2.AYAK: 2 – OĞLUM OZAN // 1

3.AYAK: 2 – 5 // 9 – 7

4.AYAK: 2 – KOSTANAY (BANKO)

5.AYAK: 4 – 3 – 2 – 7

6.AYAK: ​6 – ÇERMİ KHAN // 1 – 5 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.