18 KASIM 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 18 Kasım Cuma günü 6 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. 1. Koşu ile başlayacak olan Altılı Ganyan oyunu saat: 14:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü Bursa'da yapılacak olan 6 koşulu programda;  Günün önemli yarışı 4. Koşu'da; "İZNİK KOŞUSU" olacaktır. 18 KASIM 2016 (18.11.2016) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi ile BURSA'da günün ilk startı verilecektir. Bu koşu ile ALTILI GANYAN oyunu heyecanı da başlamış olacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 5 – FLO JO ve 4 – SPORTING ikilisini öncelikli olarak tuttuğumu belirtmek isterim. Lakin eksik koşmaları halinde ise; 2 – GÖZÜM KALDI ve 6 – EL MIRADOR hata kollayacak safkanlar olup geniş kuponlara yazılabilir. Günün ilk ayağını özellikle mi böyle zor yapıyorlar anlamadım ki. Ya millet çok at yazsın favori getirelim, ya da en çok agf'ye yüklensinler sürpriz getirelim mantığı… Birbirine eş değerde koşan bu safkanların içerisinden dört tanesini ön plana çıkarabildim. Başka at gelir mi derseniz gelebilir derim… Ama ilk ayaktanda doldur geç mantığını hiç sevmiyorum. Yine de sizlere kalmış dostlar.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-2 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1800 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; Yamakların at bineceği ve her türlü sonuca açık olduğunu belirtmemiz gereken bir koşu. 5 – KOLBASTI , 4 – KAVAKLI , 1 – HONG KONG ve 2 – ATİKKIZ kuponlar da bulunmasını önereceğim safkanlardır. 6 – BURAKŞAH ise geniş kupon yapanların sürpriz için değerlendirebileceği bir isim olarak görüyorum.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-5 mücadelede ise;  1 – HARPUTLU ilk bakışta göze parlayan safkan olarak duruyor. Rakip olarak ise; 6 – RED LEBEL , 3 – WAR LEGEND ve 2 – PERFECT YILDIZ düşünün, inceleyin ona göre kurgunuza dahil edebiliyor iseniz edin derim. Ama buraya çok gelir bu atlar derseniz M. BAYDAN'a güvenip HARPUTLU'yu tek atabilirsiniz. Genelde favoriyi pek getiremese de belki yarışseverleri burada üzmeyebilir diye düşünüyorum.

4. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesi ile 3'LÜ GANYAN ayağı için start verilecektir. Evet korktuğumuz başımıza geldi, bir üst koşuda M. BAYDAN favoriye biniyor ama burada please'ye biniyor. Şimdi yukarıdaki AGF'yi getiremezse bir yüzdelik dilim elenir değil mi ? Burada da MAŞALLAH'ı olan 2 – EMBİR HAN var. AGF'nin yüzde 70'ini silip süpürür… Ama M. BAYDAN burada 1 – İLGİLGE ile gelirse ne olur ? Anlatayım bir önceki koşuda gelmedi yaktı, burada geldi gene yaktı diye birşeyler mırıldanır gibi olduğunuzu duyar gibiyim… Dostlar artık bu iş için STRATEJİ geliştirmek gerekiyor. Öyle gelişigüzel topa vurayım, kaleye girerse girer girmezse girmez demeyelim. Bunları çok sık yaşar olduk. Benim ilk aklıma gelen acaba dedim burada EMBİR HAN'ı mı yıktırırlar… Çünkü bir önceki koşuda HARPUTLU'yu tek atanlar gelmezse yatacak. E orayı es kaza geçenler burayı tek atacaklar EMBİR HAN'ı o da gelmezse gitti YÜZDE 70'lik dilim… Ayıkla princin taşını. Saadede gelelim… Benim görüşüm burayı ve bir önceki ayağı sağlam oynamanızdan yana… 2 – EMBİR HAN ve 1 – İLGİLGE'yi ayırmayın dostlar… Oyun oynarken, oyuna gelmeyelim derim. Birde Ö. YILDIRIM faktörü var burada onu da sürprize koyarsak süper olur. 4 – SARPBEY gözardı etmeye gelmez diye düşünüyorum.

5. KOŞU: 2 Yaşlı Dişi İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile tabela ayağı başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak koşuda; KANEKO yavrusu olan 2 – ERŞEN burada MAIDEN'a veda etmesini beklediğim safkan olup, günün ilk banko ismi olarak önerimdir. T. YILDIZ burada bizleri yanıltmaz ise de ayrıca sevinirim… 45 handikap puanı ile bu safkana MAIDEN koşmak yakışmıyor artık.

6. KOŞU: BURSA'da Altılı Ganyan'ın son ayağı olan bu koşu ayrıca günün önemli yarışı olan İZNİK KOŞUSU'nu ekranlara getirecektir. 3 Yaşlı Arapların katılacağı KV-6 mücadelede; 2 – KINALI KUZU burada günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir. Kadir TOKAÇOĞLU bu ayağı hedef yaptığını düşünerekten diğer yerlerin rakipli yazılmasını öneririm… Tabiki tam tersi de olabilir. ŞANS ama ŞANS… Bir şekilde çalacak ki kapıyı buyur edelim demi ?

18 KASIM 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5 – 4 // 2 – 6

2.AYAK: 5 – 4 – 1 – 2 // 6

3.AYAK: 1 – HARPUTLU // 6 – 3 – 2

4.AYAK: 2 – 1 // 4

5.AYAK: 2 – ERŞEN (BANKO)

6.AYAK: 2 – KINALI KUZU (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.