Loading...

18 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

18 KASIM 2015 – İSTANBUL ALTILISI

Bugün ki İSTANBUL programında 2 ALTILI GANYAN oyunu bulunmaktadır. Sizlere ayrı ayrı 1. ve 2. altılı diye ayırmadan KOŞU numaralarına göre sıralayacağım. Siz oradan 1. ALTILI / YEDİLİ GANYAN / YEDİLİ PLEASE / 2. ALTILI gibi bahis oyunları seçerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz… İSTANBUL’da  1. ALTILI GANYAN saat: 17:00’da BAŞLIYOR. Saat: 18:00’da YEDİLİ GANYAN / YEDİLİ PLEASE ve 2. ALTILI GANYAN saat: 18:30’da başlıyor.

 

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler Şartlı 4 olan bu koşuda genelde Çim pistlerde favori 1 ve 2. atların dışına çıkmamıştır. Bu yüzden hem galopları da iyi olan 4 – KUBANGO ve 7 – WOLF PRINCE yarış içerisinde bir kazaya kurban gitmezlerse başarılı olacaklarına inanıyorum. Neden kazaya kurban diyorum, çünkü; hiç koşmamış 12 tane at bir arada. Eğri oturup doğru konuşmakta var bu işin içerisinde. Her ne olursa olsun bu ayağı bu iki at ile geçeceğim için sizlere de kendi tuttuğunuz at var ise yanlarına yazmanızı öneririm.

2. KOŞU: Önceliği erkek atlara vermek istiyorum. Bu pist ve mesafelerde genelde erkekler daha çok yarış kazanmışlardır. Bu yüzden 2 – MISTER NO , 3 – AKFIRAT ve 9 – WESTERN POWER. Daha sonra 4 – DEMİRTÜTÜN , 7 – TORCHY ve 6 – SHERE KHAN kuponlarda bulunabilir.

3. KOŞU: Hep tabelalarda gezinmiş atlar bir araya gelmiş. Birbirlerine yakın olarak bitirdikleri koşularda cabası. Yani ayıkla pirincin taşını. Kapatın burayı rahat edin, çay ve kahvenizi hazırlayıp süpriz sonuçlanabilecek bu ayağı izleyin. HEPSİ. (Dikkatimi çeken atlar SEYİR , MAKARON)

4. KOŞU: 1 – ATEŞ SUYU banko olarak tutuyorum. Çünkü; bu tip yarışlarda 54 – 56.5 kg  erkek atlar diğerlerine göre çok fazla kazanmış durumda. hem kilosu hem erkek olması hemde etkili bir jokeye sahip olması sebebiyle bugün İSTANBULDA belkide ganyanlı bir bankomuz olacaktır. Ayaklarının düz basmasını temenni ederim. İlla rakip yazacağım diyenlere favorileri öneririm. 2 – DIRTY HARRY ve 6 – GREAT DEMAND bence burası için kapalı demektir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar Handikap 15 ayağında şu atlara dikkat edilmesi gerekir. Bunlar; 7 – KARAMENDUH , 8 – KARACABEYASLANI , 9 – AZGIN FIRAT , 10 – ÖZDEMİRLİ (6 ile ekürü) bunların dışında hiç ümidim yok ama 4 – KAFADAR belki AKIN SÖZEN favori getirme isteği uyanırsa diye kuponlara eklenebilir.

6. KOŞU: 1 – GÖRKİ , 2 – CANIS MOJARIS , 9 – GRAND LARA , 10 – GRUMPY ve 13 – ŞEKERAĞA bu ayak için yeterlidir.

7. KOŞU: 8 – MELİSKIZ ve 1 – FAHRİYE HANIM olarak iki atı öneriyorum.

8. KOŞU: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 7 geniş tutmakta fayda var bu ayağı.

9. KOŞU: 3 – 4 – 5 – 7 – 17 numaralı atlara dikkat ediniz. Bu verdiğim şablon doğrultusunda kendiniz küçültüp, büyültebilirsiniz. Ben son ayakta özellikle süpriz aradım biraz. Bakalım neler olacak İSTANBUL’da bugün. Bol Şanslar…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!