Loading...

18 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

 

18 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

 

Diyarbakır altılısını ne kadar tasvip etmesekte oynayan arkadaşlara saygı duyduğumuz için ve bizler de tahmin sitesi olduğumuz için 18 KASIM 2015 DİYARBAKIR ALTILI GANYAN ve YEDİLİ GANYAN / PLEASE Şablonumuzu yayınlamış bulunmaktayız… Gayet göze hoş gelen bir program mevcut. Zaten tek altılı olarak hazırlanmış. Ağır favori atların bulunduğu bu programda inanın süpriz arayacaklar bile şaşıracaktır. İşin içine “DOĞU” girince nerede hangi favori atı düşüreceklerini tahmin edemiyorum. Ben çalıştığım şablonu sizlere sunayım, ister Yedili Please olarak değerlendirin, isterseniz Altılı Ganyan olarak değerlendirin. Bol Şanslar…

 

1. KOŞU: 1 – KIYAMET ve 8 – FATOŞCAN yedilinin ilk ayağı için yeterli olur kanısındayım. Bir de dikkatimi çeken 3 – ARASBEYİ son yarışından buraya 7 Kg indirime gitmiş. Dikkat edilmesi gerekir. Handikap puanıda bu grubun üzerinde.

2. KOŞU: 3 – ARATHANIMKIZI ve 4 – AZATKUŞU altılı ayağında bu iki atı bulundurmakta fayda var.

3. KOŞU: 2 – SÖNMEZAY ve 6 – BİNBİRGECE arasında geçecek gibi görülen bu ayakta, geniş kuponlara 1 – INNOCENT LOVE , 4 – LASKİ , 5 – ASTARTE rakip olabilirler.

4. KOŞU: 11 – BAHABEY günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 2 – KEÇEY ve 5 – ORDİNARYÜS PINAR ikilisi birinciyi belirleyecektir.

6. KOŞU: 3 – SON OF SEA tek atılabilir. Ama rakip arayanlar 4 – SUN RESITAL ve 10 – PASANDA WIND kuponlarına ekleyebilirler.

7. KOŞU: 12 – KÜÇÜKALTUN koşuları doğrultusunda banko yazılabilir. Hafif kilolu atların süpriz yapabileceği bir ayak olduğu için tuttuğunuz ve takip ettiğiniz atlara yer verebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz