18 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

18 HAZİRAN CUMARTESİ günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

CUMARTESİ günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Bu güzel hafta sonunda güzel bir ikramiye kazanmanız dileğiyle. Günün önemli yarışı olan “MOGAN GÖLÜ KOŞUSU” ile Altılı ganyanın dördüncü ayağında ekranlara gelecektir. 16 Haziran Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanlarının HANDİKAP-15 mücadelesi ile ANKARA’da günün ganyanı oyununa start verilecektir. Son iki koşusunu ANKARA’da rahat kazanan 1 – TOMMİKS birkaç kilo fazlalığı olsa da yine ilk tuttuğum isimdir. En ciddi rakibi ise; Bu defa daha hazır olduğunu ve etkili bir jokey ile piste çıkan 3 – PORSUK BEYİ olabilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-3 mücadelesinde; 3 – DENİZİM ve burun farkı ile ikinci olan 5 – LORD ayrımsız şekilde kuponlara yazılmalıdır. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 mt.’lik çim pistte HANDİKAP-17 mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 8 – AFRICAN QUEEN bu pist ve mesafelerde etkili koşabilen bir safkan olduğundan öncelikli olarak önereceğim isimdir. Riskli de olsa küçük kuponlar tek bırakarak deneyebilirler. Rakipleri ise; 6 – TAMBORA , 1 – MISS ELENI , 4 – LEGA NORD ve 2 – TUĞRA olacaktır. Son iki koşusunu ağır gruplarda start alarak bir dördüncülük ve bir beşincilik elde eden 10 – MAGFELLOW sürprizin kralı olur.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının MAIDEN mücadelesi 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. Bu koşuda; 6 – LİTOR ve 4 – KAPTAN AMCA öncelikli olarak şans verilmesi gereken isimlerdir diye düşünüyorum. Rakipleri ise; 2 – HOVERCRAFT ve 3 – JINGIM değerlendirilebilir. 

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile ANKARA’da dörtlü ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek sürat yarışında; 1 – VICTORY SWORD alternatif banko olarak önerebileceğim isimdir. Rakip arayanlar; 4 – TONY OBELIX önde boş kalırsa çıktığı gibi bitirebilecek bir orjine sahip. 3 – ERTUĞRUL ve 2 – KURTARDEDE sonraki şans verilmesi gereken isimlerdir.

6. KOŞU: Günün önemli yarışı olan “MOGAN GÖLÜ KOŞUSU” ile 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-8 mücadelesi ekranlara gelecektir. 2200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – RUBİCON ilk tuttuğum isimdir. Rakipleri ise; 2 – SANZATU ve 4 – BAYBAŞKAN olacaktır.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 7 – TESLA ve 5 – GLOSS FOR US (10 ile eküri) koşuyu kazanmaya en yakın ikilidir. Rakipleri ise; 6 – RUN AGAIN ve 1 – ALWAYS CRAZY olacaktır.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesi ile ANKARA’da günün son ayağına start verilecektir. Grubun üstünde olduğuna inandığım 1 – ŞEVALABLA (15 ile eküri) günün bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

18 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – AFRICAN QUEEN // 6 – 1 – 4 – 2 // 10
  2. AYAK: 6 – 4 // 2 – 3
  3. AYAK: 1 – VICTORY SWORD // 4 // 3 – 2
  4. AYAK: 1 – RUBİCON // 2 – 4
  5. AYAK: 7 – 5 // 6 – 1
  6. AYAK: 1 – ŞEVALABLA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.